444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Mobil Sitesini Yeniledi

23 Ağustos 2013

EticaretMag

Son zamanlarda, şirket ya da marka olarak internette var olabilmek kadar, mobile uyumlu siteler ve içerikler üretebilmek de oldukça gerekli. Bu gereklilik, tüketicilerin mobil olarak hemen hemen her işlerini rahatlıkla halledebildiği bu ortamda son derece önemlilik arz ediyor. Sigortam.net, bu durumdan yola çıkarak mobil sitesinde bir takım yenilikler yaptı.

Sigortam.net Mobil SiteSigortam.net geçtiğimiz Nisan ayında da logosunu yenileyerek daha enerjik bir yapıya bürüneceklerinin haberini vermişti.

12 yıldır, İlab Holding çatısı altında, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini bir araya getiren bir internet platformu olan Sigortam.net’in en önemli hizmeti ise müşteriler için şirket karşılaştırma imkanı sunması. Kasko, trafik ve özel sağlık sigortası hizmetleri sunan sitenin 1,5 milyondan fazla kullanıcısı var.

Sitenin verdiği temel hizmet ise şöyle: Sigorta şirketlerinin müşteri hakkında öğrenmek istedikleri bilgileri tek bir formda toplamak; bu formları sigorta şirketlerine iletmek ve tüm bunları kısa süre içinde müşteriye teklif olarak sunulmasını sağlamak. Bu aşamadan sonrası ise müşterinin seçimine kalıyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Mobil sitede yapılan yenilikler sonucunda  hızlı bir şekilde gerçekleşen bu işlemler ile müşteriler ihtiyaç duydukları sigorta ürününe ait teklifleri, mobil cihazlarından sadece birkaç dakika içerisinde şirketlerden en iyi teklifleri alabiliyor. Bunun yanı sıra sitede bulunan güncel sigorta haberlerine ve bilgilendirici makalelere de mobil uygulama üzerinden rahatlıkla ulaşılabiliyorlar.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Gaziantepli Çocuklara Kış Yardımı

21 Ocak 2013 Pazartesi
Sigortam.net, Gaziantep'teki Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu için kendi çalışanları arasında bir yardım kampanyası düzenledi.

Sigortam.net Her Yıl Yüzde 50 Büyüyor

01 Şubat 2013 Cuma
Türkiye’de online sigortacılık, sigorta pazarı içindeki payını her geçen gün büyütürken sektörün lokomotif şirketlerinden Sigortam.net de her yıl yüzde 50 büyümeye devam ediyor.

Serdar DİNÇASLAN Dünya Gazetesi Röportajı

21 Haziran 2013 Cuma
Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar DİNÇASLAN, Dünya Gazetesi’ne verdiği röportajda Sigortam.net’i anlattı.