Sigortam.net Mobil Sitesini Yeniledi

EticaretMag

Son zamanlarda, şirket ya da marka olarak internette var olabilmek kadar, mobile uyumlu siteler ve içerikler üretebilmek de oldukça gerekli. Bu gereklilik, tüketicilerin mobil olarak hemen hemen her işlerini rahatlıkla halledebildiği bu ortamda son derece önemlilik arz ediyor. Sigortam.net, bu durumdan yola çıkarak mobil sitesinde bir takım yenilikler yaptı.

Sigortam.net Mobil SiteSigortam.net geçtiğimiz Nisan ayında da logosunu yenileyerek daha enerjik bir yapıya bürüneceklerinin haberini vermişti.

12 yıldır, İlab Holding çatısı altında, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini bir araya getiren bir internet platformu olan Sigortam.net’in en önemli hizmeti ise müşteriler için şirket karşılaştırma imkanı sunması. Kasko, trafik ve özel sağlık sigortası hizmetleri sunan sitenin 1,5 milyondan fazla kullanıcısı var.

Sitenin verdiği temel hizmet ise şöyle: Sigorta şirketlerinin müşteri hakkında öğrenmek istedikleri bilgileri tek bir formda toplamak; bu formları sigorta şirketlerine iletmek ve tüm bunları kısa süre içinde müşteriye teklif olarak sunulmasını sağlamak. Bu aşamadan sonrası ise müşterinin seçimine kalıyor.

#%kasko01%#

Mobil sitede yapılan yenilikler sonucunda  hızlı bir şekilde gerçekleşen bu işlemler ile müşteriler ihtiyaç duydukları sigorta ürününe ait teklifleri, mobil cihazlarından sadece birkaç dakika içerisinde şirketlerden en iyi teklifleri alabiliyor. Bunun yanı sıra sitede bulunan güncel sigorta haberlerine ve bilgilendirici makalelere de mobil uygulama üzerinden rahatlıkla ulaşılabiliyorlar.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL