Sigortam.net Pronet İşbirliği

 Türkiye'de güvenlik sektörünün lider firması Pronet ile Türkiye'nin online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri veren firması olan Sigor­tam.net avantajlı bir kampanyaya imza atıyor. Tüm sigortacılık hizmetlerini bir arada sunan Sigor­tam.net'ten kampanya süresince si­gorta poliçesi alanlar, Pronet abonesi olmaları durumunda Sigor­tam.net'in sunduğu yüzde 5 tanış­ma ödülünden yararlanıyor.
 Kampanyaya katılanlar tanışma ödülünün yanı sıra Pronet Alarm Sistemleri'ni 2 ay ücretsiz kullanma hak­kı da kazanıyor. Konut sigortasındankaskoya kadar tüm bireysel sigorta poliçeleri için geçerli olan kampanya sayesinde Sigortam.net müşterileri hem Pronet Alarm Sistemleri'yle gü­venliklerini sağlıyor hem de sigorta poliçelerini özel bir indirimle satın al­ma şansına sahip oluyor. Bu işbirliği kapsamında mevcut tüm Pronet abo­neleri de Sigortam.net'in sunduğu yüzde 5 indirimden yararlanabiliyor.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL