Sigortam.net Pronet İşbirliği - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Pronet İşbirliği

 Türkiye'de güvenlik sektörünün lider firması Pronet ile Türkiye'nin online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri veren firması olan Sigor­tam.net avantajlı bir kampanyaya imza atıyor. Tüm sigortacılık hizmetlerini bir arada sunan Sigor­tam.net'ten kampanya süresince si­gorta poliçesi alanlar, Pronet abonesi olmaları durumunda Sigor­tam.net'in sunduğu yüzde 5 tanış­ma ödülünden yararlanıyor.
 Kampanyaya katılanlar tanışma ödülünün yanı sıra Pronet Alarm Sistemleri'ni 2 ay ücretsiz kullanma hak­kı da kazanıyor. Konut sigortasından kaskoya kadar tüm bireysel sigorta poliçeleri için geçerli olan kampanya sayesinde Sigortam.net müşterileri hem Pronet Alarm Sistemleri'yle gü­venliklerini sağlıyor hem de sigorta poliçelerini özel bir indirimle satın al­ma şansına sahip oluyor. Bu işbirliği kapsamında mevcut tüm Pronet abo­neleri de Sigortam.net'in sunduğu yüzde 5 indirimden yararlanabiliyor.

Benzer İçerikler

Aras Cargo’dan Müşterilerine Sigorta Hizmeti

14 Mayıs 2009, Perşembe / Dünya

iLab Holding'e bağlı Sigortam.net ile işbir­liği geliştiren Aras Cargo, müşterilerine en uygun po­liçeyi satın alma imkanı sunuyor.

Devamını Oku

BES Artık Sigortam.net’te

30 Ocak 2009, Cuma / Referans

Türkiye'de Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile ilgili ayrıntılı ve kapsamlı bilgiye Sigortam.net sitesi üzerinden ulaşılabilecek.

Devamını Oku

Positive Card ve Sigortam.net’ten Kasko İndirimi

12 Mart 2009, Perşembe / Posta

Petrol Ofisi'nin araçtan inmeden ödeme kolaylığı sağlayan Positive Card'ı, sigortam.net ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, araç sahiplerine trafik ve kasko sigorta işlemlerinde indirim sunuyor.

Devamını Oku