Sigortam.net Pronet İşbirliği - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Pronet İşbirliği

 Türkiye'de güvenlik sektörünün lider firması Pronet ile Türkiye'nin online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri veren firması olan Sigor­tam.net avantajlı bir kampanyaya imza atıyor. Tüm sigortacılık hizmetlerini bir arada sunan Sigor­tam.net'ten kampanya süresince si­gorta poliçesi alanlar, Pronet abonesi olmaları durumunda Sigor­tam.net'in sunduğu yüzde 5 tanış­ma ödülünden yararlanıyor.
 Kampanyaya katılanlar tanışma ödülünün yanı sıra Pronet Alarm Sistemleri'ni 2 ay ücretsiz kullanma hak­kı da kazanıyor. Konut sigortasından kaskoya kadar tüm bireysel sigorta poliçeleri için geçerli olan kampanya sayesinde Sigortam.net müşterileri hem Pronet Alarm Sistemleri'yle gü­venliklerini sağlıyor hem de sigorta poliçelerini özel bir indirimle satın al­ma şansına sahip oluyor. Bu işbirliği kapsamında mevcut tüm Pronet abo­neleri de Sigortam.net'in sunduğu yüzde 5 indirimden yararlanabiliyor.

Benzer İçerikler

Positive Card ve Sigortam.net’ten Kasko İndirimi

12 Mart 2009, Perşembe / Posta

Petrol Ofisi'nin araçtan inmeden ödeme kolaylığı sağlayan Positive Card'ı, sigortam.net ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, araç sahiplerine trafik ve kasko sigorta işlemlerinde indirim sunuyor.

Devamını Oku

Sigortam.net Pronet İşbirliği

02 Ocak 2009, Cuma / Referans

Türkiye'de güvenlik sektörünün lider firması Pronet ile Türkiye'nin online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri veren firması olan Sigor­tam.net avantajlı bir kampanyaya imza atıyor.

Devamını Oku

Aras Cargo’dan Müşterilerine Sigorta Hizmeti

14 Mayıs 2009, Perşembe / Dünya

iLab Holding'e bağlı Sigortam.net ile işbir­liği geliştiren Aras Cargo, müşterilerine en uygun po­liçeyi satın alma imkanı sunuyor.

Devamını Oku