444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Pronet İşbirliği

02 Ocak 2009

 Türkiye'de güvenlik sektörünün lider firması Pronet ile Türkiye'nin online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri veren firması olan Sigor­tam.net avantajlı bir kampanyaya imza atıyor. Tüm sigortacılık hizmetlerini bir arada sunan Sigor­tam.net'ten kampanya süresince si­gorta poliçesi alanlar, Pronet abonesi olmaları durumunda Sigor­tam.net'in sunduğu yüzde 5 tanış­ma ödülünden yararlanıyor.
 Kampanyaya katılanlar tanışma ödülünün yanı sıra Pronet Alarm Sistemleri'ni 2 ay ücretsiz kullanma hak­kı da kazanıyor. Konut sigortasından kaskoya kadar tüm bireysel sigorta poliçeleri için geçerli olan kampanya sayesinde Sigortam.net müşterileri hem Pronet Alarm Sistemleri'yle gü­venliklerini sağlıyor hem de sigorta poliçelerini özel bir indirimle satın al­ma şansına sahip oluyor. Bu işbirliği kapsamında mevcut tüm Pronet abo­neleri de Sigortam.net'in sunduğu yüzde 5 indirimden yararlanabiliyor.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten "Krizde Sigortayı" Unutmayın Uyarısı

14 Ocak 2009 Çarşamba

14 Ocak 2009, Çarşamba / Dünya

Sigortam.net, global krizin yaşandı­ğı bugünlerde sigortanın daha da önem kazandığını belirterek, sahip olunan tüm değerleri korumanın tek yolunun sigorta güvencesi olduğunun altını çizdi.

Poliçe Satışları Azaldı Küçülme Artacak

01 Ocak 2009 Perşembe

Ocak 2009 / AutoShow

Her yıl neredeyse Tür­kiye ekonomisinin üze­rinde büyüyen sigorta sektöründe 2008 yılının ilk yarısında yaşanan olumlu hava, küresel kriz sebebiyle tersine döndü.

BES Artık Sigortam.net'te

30 Ocak 2009 Cuma

30 Ocak 2009, Cuma / Referans

Türkiye'de Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile ilgili ayrıntılı ve kapsamlı bilgiye Sigortam.net sitesi üzerinden ulaşılabilecek.