Sigortam.net 10.yılında, internet sitesini baştan aşağı yeniliyor - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net 10.Yılında, İnternet Sitesini Baştan Aşağı Yeniliyor

Sigortam.net’in yeni web sitesi hizmet verdiği tüm bireysel sigorta branşlarında zengin içeriği ile hem sigorta yaptırmak isteyenlerin, hem de sigorta hakkında yeterli bilgi bulamayanların en önemli bilgi kaynağı olacak.

 

Sigorta rehberlerinden, uzman görüşlerine, sigorta haberlerinden, kullanıcı yorumlarına kadar farklı yazarlar tarafından içeriği beslenecek olan sitenin sürekli güncel tutulabilmesi için alt yapı olarak yeni ve farklı bir içerik yönetim sistemi kullanıldı. Sigortam.net yeni web sitesinde kullanıcıların çok daha fazla bilgiye ulaşabilmeleri ve işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için tasarlandı. Sitedeki bilgi merkezi bölümünde sigortacılık ve kasko, trafik, sağlık başta olmak üzere her türlü bireysel sigortayı yaptırmak ve ilgili pek çok konuda cevap bulabilmek mümkün.
 
İnternet sitesindeki görsel değişimin henüz bir başlangıç olduğunu belirten Sigortam.net’in Pazarlama ve İş Geliştirme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sevil Mert, “Sigortam.net bugüne kadar çok güzel işler başardı, bundan sonra da öncü ve dinamik yaklaşımımızı sürdürerek pek çok yeniliğe imza atacağız, sitedeki gelişim süreci de bunun bir parçası ve yeniliklerimiz durmaksızın devam edecek” dedi.

Benzer İçerikler

Sigortam.net 9 Yaşında !

Haziran 2010 / www.kurumsalhaberler.com

Türkiye’nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu.

Devamını Oku

Sigortam.net’in Bünyesinde Bulunduğu İlab Holding, İlk Teleskobum Projesini İlk Destekleyen Şirket Oldu

İlk Teleskobum projesi, amatör teleskop yapımı ve gök bilimine olan ilgiyi yaygınlaştırarak bilimin halka indirgenmesi, halka mal edilmesi amacıyla çok yakın zaman önce hayata geçti.

Devamını Oku

Zurich Sigorta, Benim Arabam Sigortası ile Sigortam.net’te

Alternatif satış kanallarına bir yenisini ekleyen Zurich Sigorta, artık Sigortam.net üzerinden “Benim Arabam” kasko sigortasını müşterilerine sunuyor.

Devamını Oku