444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net 10.Yılında, İnternet Sitesini Baştan Aşağı Yeniliyor

29 Haziran 2010

Sigortam.net’in yeni web sitesi hizmet verdiği tüm bireysel sigorta branşlarında zengin içeriği ile hem sigorta yaptırmak isteyenlerin, hem de sigorta hakkında yeterli bilgi bulamayanların en önemli bilgi kaynağı olacak.

 

Sigorta rehberlerinden, uzman görüşlerine, sigorta haberlerinden, kullanıcı yorumlarına kadar farklı yazarlar tarafından içeriği beslenecek olan sitenin sürekli güncel tutulabilmesi için alt yapı olarak yeni ve farklı bir içerik yönetim sistemi kullanıldı. Sigortam.net yeni web sitesinde kullanıcıların çok daha fazla bilgiye ulaşabilmeleri ve işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için tasarlandı. Sitedeki bilgi merkezi bölümünde sigortacılık ve kasko, trafik, sağlık başta olmak üzere her türlü bireysel sigortayı yaptırmak ve ilgili pek çok konuda cevap bulabilmek mümkün.
 
İnternet sitesindeki görsel değişimin henüz bir başlangıç olduğunu belirten Sigortam.net’in Pazarlama ve İş Geliştirme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sevil Mert, “Sigortam.net bugüne kadar çok güzel işler başardı, bundan sonra da öncü ve dinamik yaklaşımımızı sürdürerek pek çok yeniliğe imza atacağız, sitedeki gelişim süreci de bunun bir parçası ve yeniliklerimiz durmaksızın devam edecek” dedi.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'te Yeni İsim

01 Haziran 2010 Salı

Haziran 2010 / www.bthaber.com.tr

Sigortam.net’in pazarlama, iş geliştirme ve CRM’den sorumlu genel müdür yardımcılığına Sevil Mert getirildi.

Sigortam.net 9 Yaşında !

18 Haziran 2010 Cuma

Haziran 2010 / www.kurumsalhaberler.com

Türkiye’nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu.

Sigortam.net 9 Yaşında

18 Haziran 2010 Cuma

18 Haziran 2010  / dijimecmua

Türkiye'nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu. 9. Kuruluş yıl dönümü tüm Sigortam.net çalışanlarının katılımıyla düzenlenen bir parti ile kutlandı.