Sigortam.net ile TurkTicaret.net Arasında İşbirliği


 Karşılaştırmalı online sigorta alım hizmetleri konusunda Türkiye'nin en büyük broker şirketlerinden olan Sigortam.net, 1 Ağustos 2008 tarihi itibariyle KOBİ’lere yönelik en büyük elektronik pazaryeri olan TurkTicaret.Net ile işbirliğine girdi.
 Bu işbirliğiyle, TurkTicaret.Net müşterileri, Sigortam.net aracılığıyla sigortalarını Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerine en uygun fiyat ve şartlarla yaptırma imkânına kavuştu. Şirketlerden yapılan açıklamaya göre, işbirliği çerçevesinde TurkTicaret.Net sitesinde sigorta kategorisi açılmakta ve ilgili kategoriden kasko, trafik, sağlık ve konut gibi sigorta teklifleri gerek online, gerekse müşteri temsilcileri vasıtasıyla TurkTicaret.Net müşterilerine sunuluyor. Bu sayede elektronik pazaryeri portallarından faydalanan ancak sigorta konusunda da hizmet almak isteyen kişi ve firmalar Sigortam.net'in verdiği tüm hizmetlerden yararlanabilecek, en uygun fiyat garantisiyle en doğru poliçeyi anında satın alma imkanına kavuşacak.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL