Sigortam.net ile TurkTicaret.net Arasında İşbirliği - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net ile TurkTicaret.net Arasında İşbirliği


 Karşılaştırmalı online sigorta alım hizmetleri konusunda Türkiye'nin en büyük broker şirketlerinden olan Sigortam.net, 1 Ağustos 2008 tarihi itibariyle KOBİ’lere yönelik en büyük elektronik pazaryeri olan TurkTicaret.Net ile işbirliğine girdi.
 Bu işbirliğiyle, TurkTicaret.Net müşterileri, Sigortam.net aracılığıyla sigortalarını Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerine en uygun fiyat ve şartlarla yaptırma imkânına kavuştu. Şirketlerden yapılan açıklamaya göre, işbirliği çerçevesinde TurkTicaret.Net sitesinde sigorta kategorisi açılmakta ve ilgili kategoriden kasko, trafik, sağlık ve konut gibi sigorta teklifleri gerek online, gerekse müşteri temsilcileri vasıtasıyla TurkTicaret.Net müşterilerine sunuluyor. Bu sayede elektronik pazaryeri portallarından faydalanan ancak sigorta konusunda da hizmet almak isteyen kişi ve firmalar Sigortam.net'in verdiği tüm hizmetlerden yararlanabilecek, en uygun fiyat garantisiyle en doğru poliçeyi anında satın alma imkanına kavuşacak.

Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten Uyarı!

06 Ağustos 2008, Çarşamba / Cumhuriyet

Seyahatlerde yolculuğa çıkan kişilerin yaşayabileceği mağduriyetleri önleyebilmek adına 2007 Nisan'dan itibaren seyahat sigortası zorunlu hale getirildi.

Devamını Oku

Sigortam.net ve Smile’dan Hızlı Sigorta

18 Nisan 2008, Cuma / Milliyet

Smile ve Sigortam.net işbirliğiyle sigorta teklif süresi 5 dakikaya indi.

Devamını Oku

Trafik Kazası Yapan Sürücülerin %15’i İlk Hafta Polis Çağırmadı

13 Nisan 2008, Pazar / Vatan

Trafikte sürücülerin kaza tutanağı yazma uygulamasının devreye girdi ilk hafta araç sahiplerinin yüzde 15'i tutanaklarını kendi yazdı.

Devamını Oku