Sigortam.net ile TurkTicaret.net Arasında İşbirliği - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net ile TurkTicaret.net Arasında İşbirliği


 Karşılaştırmalı online sigorta alım hizmetleri konusunda Türkiye'nin en büyük broker şirketlerinden olan Sigortam.net, 1 Ağustos 2008 tarihi itibariyle KOBİ’lere yönelik en büyük elektronik pazaryeri olan TurkTicaret.Net ile işbirliğine girdi.
 Bu işbirliğiyle, TurkTicaret.Net müşterileri, Sigortam.net aracılığıyla sigortalarını Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerine en uygun fiyat ve şartlarla yaptırma imkânına kavuştu. Şirketlerden yapılan açıklamaya göre, işbirliği çerçevesinde TurkTicaret.Net sitesinde sigorta kategorisi açılmakta ve ilgili kategoriden kasko, trafik, sağlık ve konut gibi sigorta teklifleri gerek online, gerekse müşteri temsilcileri vasıtasıyla TurkTicaret.Net müşterilerine sunuluyor. Bu sayede elektronik pazaryeri portallarından faydalanan ancak sigorta konusunda da hizmet almak isteyen kişi ve firmalar Sigortam.net'in verdiği tüm hizmetlerden yararlanabilecek, en uygun fiyat garantisiyle en doğru poliçeyi anında satın alma imkanına kavuşacak.

Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten ‘Kolay Kasko’

05 Mart 2008 / Dünya

Sigortam.net kasko poliçe işlemlerini tek adıma indirdi. Müşteriler artık 'tek tık'la araçlarının kasko sigortalarını karşılaştırabiliyor ve satın alabiliyor.

Devamını Oku

Sigortam.net’in Opel Corsa Talihlisi Aracına Kavuştu

21 Temmuz 2008, Pazartesi / Autoshow Dergisi

Sigortam.net tarafından düzenlenen “Ayağınızı yerden kesen poliçe kampanyası” Opel Corsa talihlisi aracına kavuştu.

Devamını Oku

Krizde Faizler Yükseldi Konut Sigortası Hız Kesti

27 Kasım 2008, Perşembe / Hürriyet

Konut kredi faizlerinin yüzde 2'lere yükselmesi, sadece kredi kullanımını değil, düzenlenen konut sigorta poliçe sayısını da etkiledi.

Devamını Oku