Smile ve Sigortam.net'ten hızlı sigorta - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net ve Smile’dan Hızlı Sigorta

 
Smile ve Sigortam.net'in yaptığı işbirliği sigorta teklif süresini 5 dakikaya indirdi. Yapılan açıklamaya göre, “Pratik Sigorta” hizmetini almak isteyen müşteri en yakın Smile dükkânında form dolduruyor. Müşterinin sigorta ihtiyaçlarını belirttiği başvuru formu Smile yetkilisi tarafından elektronik ortamda Sigortam.net'e gönderiliyor. 5 dakika içinde Sigortam.net yetkilisi müşteriyi arayarak ihtiyaca göre pek çok sigorta şirketi teklifi arasından müşteriye en uygun teklifi sunuyor.
 Smile'ın Türkiye çapında 800'ün üzerinde dükkanı bulunuyor. Sigortam.net de çok sayıda sigorta şirketini bünyesinde bulunduruyor.

Benzer İçerikler

Finans ve Mevduat Sigortasının Olmayışı Sektörü Krizden Koruyor

29 Ekim 2008, Çarşamba / Dünya

Sigortam.net Genel Müdürü Refik Berkol, Türk sigortacılığının bugünkü global kriz ortamından çok fazla etkilenmeyeceğini buna neden olarak da Türkiye'de henüz finans sigortası, mevduat sigortası gibi sigorta enstürmanların olmayışının gösterilebileceğini söyledi.

Devamını Oku

Tatile Çıkacaklara Sigortam.net’ten Kampanya

15 Kasım 2008, Cumartesi / Vatan

Sigortam.net, tatile çıkacak aileleri düşünerek kasko, sağlık ve konut sigortalarına yönelik fırsatlar sunuyor.

Devamını Oku

Kaskoda Akaryakıt Kampanyası Uzadı

03 Aralık 2008, Çarşamba / Cumhuriyet

Sigortam.net, Kasım ayında başlattığı kasko sigortası alanlara hediye akaryakıt, sağlık sigortası alanlara tanışma indirimi kampanyalarını yoğun ilgi üzerine 31 Aralık'a kadar uzattı.

Devamını Oku