Smile ve Sigortam.net'ten hızlı sigorta - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net ve Smile’dan Hızlı Sigorta

 
Smile ve Sigortam.net'in yaptığı işbirliği sigorta teklif süresini 5 dakikaya indirdi. Yapılan açıklamaya göre, “Pratik Sigorta” hizmetini almak isteyen müşteri en yakın Smile dükkânında form dolduruyor. Müşterinin sigorta ihtiyaçlarını belirttiği başvuru formu Smile yetkilisi tarafından elektronik ortamda Sigortam.net'e gönderiliyor. 5 dakika içinde Sigortam.net yetkilisi müşteriyi arayarak ihtiyaca göre pek çok sigorta şirketi teklifi arasından müşteriye en uygun teklifi sunuyor.
 Smile'ın Türkiye çapında 800'ün üzerinde dükkanı bulunuyor. Sigortam.net de çok sayıda sigorta şirketini bünyesinde bulunduruyor.

Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten Uyarı!

06 Ağustos 2008, Çarşamba / Cumhuriyet

Seyahatlerde yolculuğa çıkan kişilerin yaşayabileceği mağduriyetleri önleyebilmek adına 2007 Nisan'dan itibaren seyahat sigortası zorunlu hale getirildi.

Devamını Oku

BES ile İlgili Merak Ettikleriniz Sigortam.net’te

27 Ekim 2008, Pazartesi / Vatan

Sigortam.net, Bireysel Emeklilik Sistemi'ne dahil olmak isteyen, ancak sistemin işleyişi, avantajlarını bilmeyenlere detaylı bilgi veriyor.

Devamını Oku

Sigortam.net’ten Ramazan Fırsatı

19 Eylül 2008, Cuma / Vatan

İnternet üzerinden sigorta alımına imkan veren Türkiye'nin ilk ve tek sigorta portalı Sigortam.net, kasko, sağlık ve konut sigortalarında Ramazan ayına özel kampanya başlattı.

Devamını Oku