444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net'e Bir "Altın Örümcek" İki "Bronz Elma" Geldi

28 Ekim 2015

Haberler.com | Sigortam.net

Türkiye'nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net için Tribal Worldwide İstanbul tarafından tasarlanan "hasar" konseptli reklam, Kristal Elma Festivali'nde "Basın Dalı Sigortacılık ve Diğer Finansal Hizmetler Kategorisi" ile "İnternet Markaları Kategorisi"nde birer "Bronz Elma" kazandı. Ayrıca Sigortam.net, 13. Altın Örümcek Web Ödülleri'nin Sigortacılık kategorisinde bu yıl 3. seçildi.

2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net, bu yıl da ödülleri toplamaya devam ediyor.

Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye'nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net'in "Küçük hasarlar, büyüklerine sebep olmasın." mesajını ileten reklamı, tek farı hasarlı olduğu için büyük bir kazaya doğru ilerleyen bir aracı gösteriyor. Tribal Worldwide İstanbul'un tasarladığı "Hasar" konseptli bu görsel ile Sigortam.net bu seneki Kristal Elma Festivali'nde iki Bronz Elma'ya sahip oldu.

Ayrıca Sigortam.net geçtiğimiz yıl Halkın Favorisi seçildiği Altın Örümcek Web Ödülleri'nin bu yılki Sigortacılık kategorisinin de 3.lük ödülüne layık görüldü. Sigortam.net platformu üzerinden Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin hizmetlerini karşılaştırmak, teklif almak ve en uygun fiyat garantisiyle poliçe satın almak mümkün.

7 Gün 24 Saat Sigorta Desteği

2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyondan fazla müşteriye Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net 2014 Yılının En Başarılı Siteleri Arasında Yer Alıyor!

13 Ocak 2015 Salı

2014 yılının en başarılı site ve uygulamaları seçiminde juri tarafından Sigortam.net de seçildi ve bu haber Marketing Türkiye Dergisi'nde yer aldı.

Sigortam.net Marketing Türkiye Dergisinin 2014 Almanak Sayısında!

29 Ocak 2015 Perşembe

Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinden biri olan Mustafa Say, Sigortam.net'in Kadir İnanır ve keçinin oynadığı reklam kampanyasından bahsetti.

Yılın Sınırları Zorlayan Yaratıcıları

29 Ocak 2015 Perşembe

Kadir İnanır & Keçi filmi ise Ad*Watch skoru ile yılın en çok WOMM yaratan kampanyalarından biri oldu.