444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net'in Yeni Genel Müdürü Kim Oldu?

30 Eylül 2002

Sigortam.net'in genel müdürlük görevine Ali Erül atandı. Kuruluşundan bugüne kadar Sigortam.net'in genel müdürlük görevini yürüten Uğur Ergün ise şirketin e-iş danışmanı olarak çalışmalarına devam edecek. Ali Erül, daha önce Commercial Union Sigorta'da Teknik Grup Müdürü, Demir Sigorta Genel Müdürü ve Murahhas Azası olarak çalıştı. Erül, son olarak HSBC Bank'a danışmanlık hizmeti veriyordu.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.