444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net’ten ‘Kolay Kasko’

 
 Sigortam.net, kasko poliçe işlemlerini tek adıma indirdi. Müşteriler artık 'tek tık'la kasko poliçelerini karşılaştırabiliyor ve satın alabiliyor. “Kolay Kasko ile online olarak teklif almak isteyenler, poliçe kriterlerini değiştirerek, risklerine ve kendilerine en uygun ürünleri de oluşturabiliyorlar. Müşteri odaklı çalışan ve her bütçeye uygun seçenekler sunan Sigortam.net, şubat sonuna kadar, ilk defa kasko poliçesi satın alacak olan araç sahiplerine 800 YTL ve üzerinde kasko yaptırdıkları takdirde 40 YTL para ödülü kazandırıyor ve bu ödülü anında indirim olarak kullandırıyor.

Benzer İçerikler

Sigortam.net BES’e de Sitede Yer Verecek

18 Kasım 2008, Salı / Referans

İnternet sitesinde geniş ölçekli bir bilgi bankası açan Sigortam.net, çok yakında siteye Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) kategorisini de dahil edecek.

Devamını Oku

Sigortam.net Yüzde 58 Büyüdü

Geçen ay sektör genelinde ilk 9 ay itibarıyla bir önceki yıla oranla yüzde 13,77’lik bir büyüme yaşanırken, Sigortam.net sunduğu yeni ve farklı hizmetler ve müşteri memnuniyetli odaklı çalışması sayesinde yılın tamamında yüzde 58 büyüdü.

Devamını Oku

Finans ve Mevduat Sigortasının Olmayışı Sektörü Krizden Koruyor

29 Ekim 2008, Çarşamba / Dünya

Sigortam.net Genel Müdürü Refik Berkol, Türk sigortacılığının bugünkü global kriz ortamından çok fazla etkilenmeyeceğini buna neden olarak da Türkiye'de henüz finans sigortası, mevduat sigortası gibi sigorta enstürmanların olmayışının gösterilebileceğini söyledi.

Devamını Oku