444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net'ten 7 Bin Fidan Bağışı

11 Ağustos 2016

Kariyer | Sigortam.net

Sigortam.net'in Ocak ayı itibariyle başlattığı basılı evrak yerine e-posta yoluyla poliçe gönderimi projesi aylık ulusal Kariyer dergisinde yer aldı. Ocak ayından bu yana yapılan tasarruflarla ÇEKÜL'e 7 bin fidan bağışının yapıldığı örnek projeye;

Sigortam.net, 2016 Ocak ayında müşterilerine poliçelerini basılı evrak olarak göndermek yerine e-posta yoluyla göndermeye başladı. Poliçesini e-posta olarak almayı tercih eden müşteri oranı yüzde 40'a ulaşırken, bu alternatifi tercih eden müşterilerin poliçelerinden oluşturulan tasarrufla Sigortam.net, ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları'na 7 bin fidan bağışında bulundu. Sigortam.net bu projeyle kağıt israfının önüne geçmenin yanı sıra poliçe basımı ve gönderimden yapılan tasarrufla ağaç dikimi yaparak daha yeşil bir dünya için bir adım daha atmış oldu. Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Tahsin Gürdoğan, "Diktiğimiz 7 bin fidanın altında, bu projeye en az bizler kadar sahip çıkan, çevreye duyarlı bakış açımızı bizimle beraber benimseyen tüm müşterilerimizin imzası var. Hedefimiz, dijital dünyada yürüttüğümüz faaliyetlerimize, kağıt kullanımını tamamen ortadan kaldırarak devam etmek" dedi. Proje kapsamında Sigortam.net, ÇEKÜL'e yaptıkları katkının uzun süreli olmasını ve bundan böyle e-posta yoluyla poliçe alacak müşterilerinin oranını her geçen gün artırmayı hedefliyor." ifadeleriyle yer verildi. 


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'in, "İnsana Saygı"sı Ödüllendirildi!

10 Mart 2016 Perşembe

Bu yıl 15.'si düzenlenen ve en prestijli insan kaynakları ödülü olarak görülen İnsana Saygı Ödülü'nü kazanan firmalardan biri de Sigortam.net oldu.

Sigortam.net'e 'İnsana Saygı' Ödülü

29 Mart 2016 Salı

Kariyer.net tarafından her yıl düzenlenen İnsana Saygı Ödülü'nü alan firmalardan biri de bu yıl Sigortam.net oldu.

Sigortam.net Altın Örümcek’te yine “Halkın Favorisi” oldu

27 Nisan 2016 Çarşamba

Sigortam.net 14.Altın Örümcek WEB ödüllerinde 200 binden fazla kullanılan oy sonucunda yine "Halkın Favorisi" seçildi.