444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Latin Danslarına Sigortam.Net Desteği

18 Nisan 2004
CİMNASTİK Federasyonu tarafından düzenlenen Latin Amerikan Dansları Yarışması Türkiye elemesinde dereceye giren 50 çifte, Sigortam.Net, Ferdi Kaza Sigortası poliçesi verdi. İTÜ Maslak Kampüsü Spor Salonu'nda gerçekleşen ve küçükler, yıldızlar ve D.C.B.A klasmanlarındaki elemelerde sporcular, rumba, samba, pa­so doble, cha cha ve jive kategorilerinde yarıştılar. Dünyaca ünlü Barry Winters ve Petra Bischoff’un gösterileriyle renklenen yarışmada ilk iki sırayı alan çift. ülkemizi Danimarka'daki Avrupa Şampiyonası'nda temsil etmeye hak kazandı.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.