444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortaya Ev Dopingi

24 Aralık 2005

İSTANBUL - Sigortam.Net Genel Müdürü Şahap Tezer, Türkiye'de ipoteğe dayalı konut finansman sistemi (mortgage) ile birlikte hayat ve ev sigortalarının artacağını söyledi. Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı sigorta alım sitesi Sigortam.net, 3 milyon YTL ödenmiş sermayesiyle AB sürecindeki rekabete güçlü şekilde hazır olduğunu açıkladı. Sigortam.Net'in yeni bir call center yatırımı yaparak altyapısını da yenilediği belirtildi. Sektör olarak kaliteli insan kaynağına ve iyi bir teknolojik altyapıya sahip olduklarını söyleyen Sigortam.Net Genel Müdürü Şahap Tezer, "Gelişmiş ülkelerdeki sigorta branşlarının paylarına bakıldığında, mortgage sistemi ile hayat ve ev sigortalarının da kısa sürede artacağını düşünüyoruz" dedi. 


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.