444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafikte Alternatifleri Gözden Geçirme Zamanı

Dünya Gazetesi | Sigortam.net 

Zorunlu trafik sigortasında yeni prim düzenlemesinin ardından, şirketimizin CEO'su Tahsin Gürdoğan tarafından yapılan açıklama Dünya Gazetesi'nde haberleştirildi. 

Zorunlu trafik sigortasındaki yeni prim düzenlemesi sonrası oluşan farklı fiyat uygulamaları, şirketlerle ilgili karşılaştırmalı incelemeyi daha da önemli hale getirdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Sigortam.net Üst Yöneticisi Tahsin Gürdoğan, şunları anlattı: "Zorunlu trafik sigortası tarifeleri yen düzenlemeyle günlük olarak değiştirilebilecek. Bu durumda trafik sigortası almadan önce fiiyat karşılaştırması yapmak zaruri hale gelmiş oldu. Müşterilerimiz aldıkları hizmet sayesinde pek çok alternatif teklifi görme ve aralarından en uygun fiyatı seçme avantajından 2 dakika gibi kısa sürede faydalanabiliyorlar"


Benzer İçerikler

Mevsim Geçişinde Önemli Durak: Sağlık Sigortası

Sigortam.net soğuk havaların kapıya dayandığı sonbaharda, hem hesaplı hem sağlıklı hem de aile boyu teklifler sunuyor.

Devamını Oku

Kadir İnanır Sigortam.net’in Yeni Reklam Filmiyle Ekranda

Türk sinema tarihinin "arabasına iyi bakan" efsane oyuncusu Kadir İnanır, "Zamanı gelince de en iyi kasko ve trafik sigortası için Sigortam.net'e bakarım" dediği yeni reklam filmiyle, yine ekranlarda.

Devamını Oku

Markalara Hayat Veren Ünlüler

Kadir İnanır-Sigortam.net ikilisinin de e-ticaret alanında unutulmayanlar arasına girdiği Markalara Hayat Veren Ünlüler araştırması Ekonomik Durum gazetesinde yer aldı. 

Devamını Oku