444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafikte Alternatifleri Gözden Geçirme Zamanı

Dünya Gazetesi | Sigortam.net 

Zorunlu trafik sigortasında yeni prim düzenlemesinin ardından, şirketimizin CEO'su Tahsin Gürdoğan tarafından yapılan açıklama Dünya Gazetesi'nde haberleştirildi. 

Zorunlu trafik sigortasındaki yeni prim düzenlemesi sonrası oluşan farklı fiyat uygulamaları, şirketlerle ilgili karşılaştırmalı incelemeyi daha da önemli hale getirdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Sigortam.net Üst Yöneticisi Tahsin Gürdoğan, şunları anlattı: "Zorunlu trafik sigortası tarifeleri yen düzenlemeyle günlük olarak değiştirilebilecek. Bu durumda trafik sigortası almadan önce fiiyat karşılaştırması yapmak zaruri hale gelmiş oldu. Müşterilerimiz aldıkları hizmet sayesinde pek çok alternatif teklifi görme ve aralarından en uygun fiyatı seçme avantajından 2 dakika gibi kısa sürede faydalanabiliyorlar"


Benzer İçerikler

Sigortam.net Altın Örümcek’te yine “Halkın Favorisi” oldu

Sigortam.net 14.Altın Örümcek WEB ödüllerinde 200 binden fazla kullanılan oy sonucunda yine "Halkın Favorisi" seçildi. 

Devamını Oku

Sigortam.net Altın Örümcek’te Halkın Favorisi Oldu

Sigortam.net 2015 yılında yenilenen web sitesi ile 14. Altın Örümcek Web Ödülleri'nin Sigortacılık kategorisinde Halkın Favorisi ödülüne layık görüldü. 

Devamını Oku

Sporcuya Hediyeli Kampanya

 Mayıs boyunca Sigortam.net'ten özel sağlık sigortası alanlar, Decathlon mağazalarından veya decathlon.com.tr adresinden yapacakları alışverişlerde kullanabilecekleri 100 TL değerinde hediye çekine sahip oluyor

Devamını Oku