444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafikte Prim 623 Liraya İndi

20 Eylül 2016

Cumhuriyet Gazetesi | Sigortam.net

Türkiye Kurban Bayramı'nı kutlamaya başlarken, binlerce sürücü de memleket ziyareti ya da tatil amaçlı yapacakları seyahat için direksiyon başına geçti. 

Sigortam.net reklamında rol alan, Türk sinema tarihinin ünlü oyuncusu Kadir İnanrı, sürücülere yola çıkmadan önce trafik sigortasında karşılaştırmalı fiyat sunan Sigortam.net'e bakmalarını tavsiye etti. 

Direksiyon başına geçmeden önce sigortasının tam olduğundan emin olmak isteyen sürücüler, Türkiye'nin en iyi 20 sigorta şirketinin trafik sigortası poliçe karşılaştırmasını Sigortam.net'ten yapabiliyor ve bu sayede hem yüzde 45'e varan fiyat avantajından faydalanıyorlar. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi verilerine göre, nisan ayında yapılan düzenlemeyle birlikte trafik sigortası fiyatlarının ortalama prim tutarları 679 TL seviyesinden 613 TL seviyelerine kadar düştü. 2001'de kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan İlab Holding yatırımı Sigortam.net ve Kadir İnanır'ın yolları, geçen yı aralık ayında "görünmez kaza" ile kesişmişti. 

Serinin Eylül ayında yayınlanan reklam spotunda İnanır, Sigortam.net üzerinden en iyi fiyata trafik sigortası alınabileceğini vurguluyor. 

 


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'in, "İnsana Saygı"sı Ödüllendirildi!

10 Mart 2016 Perşembe

Bu yıl 15.'si düzenlenen ve en prestijli insan kaynakları ödülü olarak görülen İnsana Saygı Ödülü'nü kazanan firmalardan biri de Sigortam.net oldu.

Sigortam.net'e 'İnsana Saygı' Ödülü

29 Mart 2016 Salı

Kariyer.net tarafından her yıl düzenlenen İnsana Saygı Ödülü'nü alan firmalardan biri de bu yıl Sigortam.net oldu.

Sigortam.net Altın Örümcek’te yine “Halkın Favorisi” oldu

27 Nisan 2016 Çarşamba

Sigortam.net 14.Altın Örümcek WEB ödüllerinde 200 binden fazla kullanılan oy sonucunda yine "Halkın Favorisi" seçildi.