Trafikte Prim 623 Liraya İndi

Cumhuriyet Gazetesi | Sigortam.net

Türkiye Kurban Bayramı'nı kutlamaya başlarken, binlerce sürücü de memleket ziyareti ya da tatil amaçlı yapacakları seyahat için direksiyon başına geçti. 

Sigortam.net reklamında rol alan, Türk sinema tarihinin ünlü oyuncusu Kadir İnanrı, sürücülere yola çıkmadan önce trafik sigortasında karşılaştırmalı fiyat sunan Sigortam.net'e bakmalarını tavsiye etti. 

Direksiyon başına geçmeden önce sigortasının tam olduğundan emin olmak isteyen sürücüler, Türkiye'nin en iyi 20 sigorta şirketinin trafik sigortası poliçe karşılaştırmasını Sigortam.net'ten yapabiliyor ve bu sayede hem yüzde 45'e varan fiyat avantajından faydalanıyorlar. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi verilerine göre, nisan ayında yapılan düzenlemeyle birlikte trafik sigortası fiyatlarının ortalama prim tutarları 679 TL seviyesinden 613 TL seviyelerine kadar düştü. 2001'de kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan İlab Holding yatırımı Sigortam.net ve Kadir İnanır'ın yolları, geçen yı aralık ayında "görünmez kaza" ile kesişmişti. 

Serinin Eylül ayında yayınlanan reklam spotunda İnanır, Sigortam.net üzerinden en iyi fiyata trafik sigortası alınabileceğini vurguluyor. 

 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL