444 24 00
7/24 Yanınızdayız

UND Üyelerine Uygun Fiyatla Sigorta

25 Ekim 2007

UND-Uluslararası Nakliyeciler Derneği, taşımacılık hizmetlerinde sigorta kapsamında karşılaşılan sorunları çözmek ve en uygun sigorta hizmetini almak için Sigortam.net'i kendine klavuz seçti. Sigortam.net’le ortak bir protokol imzalayan UND üyeleri böylece sigortalarını Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerinde en uygun fiyat ve şartlarla yaptırabilecek. UND merkezinde önceki gün imzalanan protokole, UND'yi temsilen Yönetim Kurulu Başkam Tamer Dinçşahin, Genel Sekreter Hakan Yılmaz, İcra Kurulu Başkam Mine Kaya ve İcra Kurulu üyesi Yusuf Özel, Sigortam.net’i temsilen ise Genel Müdür Şahap Tezer, Pazarlama ve CRM Direktörü Özgür Zeybek ve Kurumsal Satış Direktörü Bahar Kayamoğlu Ural katıldı.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.