Yılın Yeni Nesil Ajansı | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Yılın Yeni Nesil Ajansı

Mediacat/Sigortam.net

Yılın Yeni Nesil Ajansı Tribal Worldwide İstanbul

Kadir İnanır'ın bir keçiyle ne işi var? Aslında sorunun cevabı basit. Tribal Worldwide İstanbul istedi, oldu. Üstelik Kula Çapan'a göre, "Türkiye'de uzun süredir görülmeyen şekilde, markanın önüne geçmeyen bir ünlü kullanımını örnekleyerek… İlk kez bu denli büyük çapta bir reklamla ekranlara çıkan Sigortam.net için, ajansın önce UX çalışması sonra da iletişim kampanyasıyla yön verdiği süreçte üç reklam filmi çıkması planlanıyordu. Ancak satışlar %300 oranında artınca, iletişim durmak zorunda kaldı. Tabiri caizse başarının üstüne başarı inşa eden bu süreçte, satış ve marka algısı açısından 2-3 kat arası artış sağlandı. "Kavanoz" ilan serisi ise ajansa, Felis'te bir birincilik, bir Kristal Elma ve Epica'da bir Altın kazandırdı.


Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten 3 Altın tüyo

Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net, araç sahiplerinin tüm yazı keyifle ve güvenle geçirmesi için üç tüyoya dikkat çekiyor

Devamını Oku

Sigortam.net’e Yeni İK Direktörü

Sigortam.net, istikrarlı büyümesine paralel biçimde insan kaynağını da güçlendirmeye devam ediyor. Sigortam.net’in yeniİnsan Kaynakları Direktörü Sibel Ercan oldu. 

Devamını Oku