Yılın Yeni Nesil Ajansı | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Yılın Yeni Nesil Ajansı

Mediacat/Sigortam.net

Yılın Yeni Nesil Ajansı Tribal Worldwide İstanbul

Kadir İnanır'ın bir keçiyle ne işi var? Aslında sorunun cevabı basit. Tribal Worldwide İstanbul istedi, oldu. Üstelik Kula Çapan'a göre, "Türkiye'de uzun süredir görülmeyen şekilde, markanın önüne geçmeyen bir ünlü kullanımını örnekleyerek… İlk kez bu denli büyük çapta bir reklamla ekranlara çıkan Sigortam.net için, ajansın önce UX çalışması sonra da iletişim kampanyasıyla yön verdiği süreçte üç reklam filmi çıkması planlanıyordu. Ancak satışlar %300 oranında artınca, iletişim durmak zorunda kaldı. Tabiri caizse başarının üstüne başarı inşa eden bu süreçte, satış ve marka algısı açısından 2-3 kat arası artış sağlandı. "Kavanoz" ilan serisi ise ajansa, Felis'te bir birincilik, bir Kristal Elma ve Epica'da bir Altın kazandırdı.


Benzer İçerikler

Sigortam.net 2014 Yılının En Başarılı Siteleri Arasında Yer Alıyor!

2014 yılının en başarılı site ve uygulamaları seçiminde juri tarafından Sigortam.net de seçildi ve bu haber Marketing Türkiye Dergisi'nde yer aldı.

Devamını Oku

Basında Sigortam.net – Eylül 2015

2015 yılı Eylül ayı boyunca gazete, dergi röportajlarından radyo, televizyon programlarına kadar basında Sigortam.net.

Devamını Oku

Kasko Yenilerken Bunlara Dikkat

Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net, araç sahiplerinin hem daha kapsamlı hem de daha ekonomik hizmet alabilmesi için, kasko sigortası yenileme dönemlerinde üstünde durulması gereken konuları sıralıyor.

Devamını Oku