Yılın Yeni Nesil Ajansı | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Yılın Yeni Nesil Ajansı

Mediacat/Sigortam.net

Yılın Yeni Nesil Ajansı Tribal Worldwide İstanbul

Kadir İnanır'ın bir keçiyle ne işi var? Aslında sorunun cevabı basit. Tribal Worldwide İstanbul istedi, oldu. Üstelik Kula Çapan'a göre, "Türkiye'de uzun süredir görülmeyen şekilde, markanın önüne geçmeyen bir ünlü kullanımını örnekleyerek… İlk kez bu denli büyük çapta bir reklamla ekranlara çıkan Sigortam.net için, ajansın önce UX çalışması sonra da iletişim kampanyasıyla yön verdiği süreçte üç reklam filmi çıkması planlanıyordu. Ancak satışlar %300 oranında artınca, iletişim durmak zorunda kaldı. Tabiri caizse başarının üstüne başarı inşa eden bu süreçte, satış ve marka algısı açısından 2-3 kat arası artış sağlandı. "Kavanoz" ilan serisi ise ajansa, Felis'te bir birincilik, bir Kristal Elma ve Epica'da bir Altın kazandırdı.


Benzer İçerikler

Kandıra MYO Öğrencileri Çok Aktif

Kandıra MYO öğrencileri, Türkiye'nin ilk internet brokırlığı şiketi olan Sigortam.net'e inceleme gezisi düzenledi.

Devamını Oku

Keyifli ve Güvenli Bir Yaz İçin Sigortam.net’ten 3 Altın Tüyo

2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net, yaz ayları için araç sahiplerinin dikkat etmesi gereken noktaları sıraladı.

Devamını Oku

Sigortam.net’in İnsan Kaynakları Direktörü Sibel Ercan oldu

Dijitalhaberler.org sitesinde yer alan haberde yeni İnsan Kaynakları Direktörümüz Sibel Ercan'ın yeni görevine ve kariyerine yer verildi. 

Devamını Oku