Bereket Sigorta Hakkında

1995 yılında kurulan Bereket Sigorta, yurt geneline dağılmış 8 bölge müdürlüğü, 1 bölge temsilciliği ve 700’e yakın acentesi ile müşterilerine yenilikçi ve kaliteli bir hizmet sunarak sigorta sektörüne değer katmaya devam ediyor.

Sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürünlerini oluşturmayı hedefleyen Bereket Sigorta; Kasko, Trafik, Yangın, Mühendislik, Tarım, Sağlık, Ferdi Kaza, Nakliyat, Hukuksal Koruma, Oto Dışı Kaza, DASK ve Sorumluluk Sigortaları da dâhil tüm branşlarda faaliyet gösteriyor.

Bereket Sigorta’nın satış kanalları ise Türkiye Finans Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Anadolubank, PTT Bank, Emlak Katılım Bankası ve İller Bankası şubeleridir.

Sigortam.net’ten en iyi sigorta fiyatlarını görün, karşılaştırın ve satın alın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza 7/24 ulaşarak, ayrıntılı bilgi alın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL