Anadolu Hayat Emeklilik 20 yaşında - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Hayat Emeklilik 20 Yaşında

anadolu hayat emeklilik 20 yasinda
 
İş Kuleleri’nde düzenlenen 20. yıl resepsiyonunda konuşan Genel Müdür Mete Uğurlu “İlk günden itibaren Türk insanına dünya standardında hizmet ve ürünler sunduk, yeniliklerimiz sektöre yön verdi. Bugün hâlâ Türkiye’nin halka açık ilk ve tek hayat sigortası ve bireysel emeklilik şirketi olmanın sorumluluğunun farkındayız” diyerek Anadolu Hayat Emeklilik’in 20 yılda imza attığı ilklere ve gerçekleştirdiği yeniliklere değindi. 20 yıla sığdırdıkları başarının sırrının açık olduğunu belirten Uğurlu “Biz işini seven, bağları  güçlü bir aileyiz. Büyük ailemizde değerli çalışanlarımız, satış örgütümüz, acentelerimiz ve birlikte müşterilerimize değer yarattığımız iş ortaklarımız var. 300’e ulaşan özel acentemiz ve 1850 banka şubesinden ürün sunan güçlü bir satış organizasyonuna sahibiz” dedi. BES’in büyük yol kat ederek bugün 2 milyon 120 bin kişilik katılımcı sayısına ulaştığını vurgulayan Uğurlu, “AHE olarak ‘İşimiz müşterimizin geleceğini güvence altına almak, başarımız kazandığımızı paylaşmak' ilkesiyle yüz binlerce insanın geleceğe umutla bakmasını sağladık, sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Benzer İçerikler

Otomobil Kampanyalarında Yeni Uygulamalar

Kredi düzenlemeleri, döviz kuru ve otomobil fiyatlarına bağlı olarak, geçen yıla oranla düşen satışlara ise çözüm otomobil kampanyaları.

Devamını Oku

İkinci El Oto Alacaklar Yaşadı!

İkinci el oto alacaklar için önemli yenilikler sunan tasarı meclise sunuldu. Yasalaştığı andan itibaren ikinci el oto alımına büyük kolaylıklar getirecek.

Devamını Oku