444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Hayat Emeklilik 20 Yaşında

14 Temmuz 2010
anadolu hayat emeklilik 20 yasinda
 
İş Kuleleri’nde düzenlenen 20. yıl resepsiyonunda konuşan Genel Müdür Mete Uğurlu “İlk günden itibaren Türk insanına dünya standardında hizmet ve ürünler sunduk, yeniliklerimiz sektöre yön verdi. Bugün hâlâ Türkiye’nin halka açık ilk ve tek hayat sigortası ve bireysel emeklilik şirketi olmanın sorumluluğunun farkındayız” diyerek Anadolu Hayat Emeklilik’in 20 yılda imza attığı ilklere ve gerçekleştirdiği yeniliklere değindi. 20 yıla sığdırdıkları başarının sırrının açık olduğunu belirten Uğurlu “Biz işini seven, bağları  güçlü bir aileyiz. Büyük ailemizde değerli çalışanlarımız, satış örgütümüz, acentelerimiz ve birlikte müşterilerimize değer yarattığımız iş ortaklarımız var. 300’e ulaşan özel acentemiz ve 1850 banka şubesinden ürün sunan güçlü bir satış organizasyonuna sahibiz” dedi. BES’in büyük yol kat ederek bugün 2 milyon 120 bin kişilik katılımcı sayısına ulaştığını vurgulayan Uğurlu, “AHE olarak ‘İşimiz müşterimizin geleceğini güvence altına almak, başarımız kazandığımızı paylaşmak' ilkesiyle yüz binlerce insanın geleceğe umutla bakmasını sağladık, sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.