Anadolu Hayat Emeklilik 20 yaşında - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Hayat Emeklilik 20 Yaşında

anadolu hayat emeklilik 20 yasinda
 
İş Kuleleri’nde düzenlenen 20. yıl resepsiyonunda konuşan Genel Müdür Mete Uğurlu “İlk günden itibaren Türk insanına dünya standardında hizmet ve ürünler sunduk, yeniliklerimiz sektöre yön verdi. Bugün hâlâ Türkiye’nin halka açık ilk ve tek hayat sigortası ve bireysel emeklilik şirketi olmanın sorumluluğunun farkındayız” diyerek Anadolu Hayat Emeklilik’in 20 yılda imza attığı ilklere ve gerçekleştirdiği yeniliklere değindi. 20 yıla sığdırdıkları başarının sırrının açık olduğunu belirten Uğurlu “Biz işini seven, bağları  güçlü bir aileyiz. Büyük ailemizde değerli çalışanlarımız, satış örgütümüz, acentelerimiz ve birlikte müşterilerimize değer yarattığımız iş ortaklarımız var. 300’e ulaşan özel acentemiz ve 1850 banka şubesinden ürün sunan güçlü bir satış organizasyonuna sahibiz” dedi. BES’in büyük yol kat ederek bugün 2 milyon 120 bin kişilik katılımcı sayısına ulaştığını vurgulayan Uğurlu, “AHE olarak ‘İşimiz müşterimizin geleceğini güvence altına almak, başarımız kazandığımızı paylaşmak' ilkesiyle yüz binlerce insanın geleceğe umutla bakmasını sağladık, sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Benzer İçerikler

BES’e Yoğun İlgi

Yüzde 25'lik devlet katkısının yürürlüğe girdiği ocak ayında Bireysel Emeklilik Sistem'ine (BES) katılım, geçen yılın aynı dönemine göre dört kat arttı.

Devamını Oku

Ray Sigorta Karlılık Yönünde İlerliyor

Ray Sigorta portföy dönüşüm ve verimlilik esaslı çalışma stratejisinin pozitif sonuçlarını aldı ve 2011 yılını 25 milyon teknik kar ile kapattı. 

Devamını Oku

Bireysel Emeklilik Katılımcı Sayısı Arttı!

Gün geçtikçe hızla artan bireysel emeklilik katılımcıları ve sistemden emekli olanlardan biri olmak için hemen Sigortam.net'ten başvuru formunu doldurun.

Devamını Oku