444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta ve Anadolu Emeklilik Kampanyası ile Sigortada İndirimi Yakalayın!

10 Ekim 2014

Anadolu Hayat Emeklilik ve Anadolu Sigorta işbirliğindeki kampanya, sigortalılara büyük avantaj sağlayacak. Anadolu Hayat Emeklilik kampanya kapsamında, Anadolu Sigorta’nın konut, sağlık ve kasko müşterilerine 100 TL katkı payı armağan ediyor.

Anadolu Hayat Emeklilik’ten birikimli hayat, bireysel emeklilik ya da gelir sigortası bulunan müşteriler de, Anadolu Sigorta’dan alacakları sağlık, konut ve kasko sigortası ürünlerinde indirim hakkı elde ediyor.

Kampanyaya uygun şekilde sigorta ürününe sahip olan Anadolu Hayat Emeklilik müşterileri, Anadolu Sigorta’dan ferdi olarak satın alacakları konut sigortasında %35, sağlık sigortasında %15 ve kasko sigortasında % 5 indirim hakkını kazanacak. 


 

Anadolu Hayat Emeklilik ve Anadolu Sigorta Kampanyasının Koşulları

Anadolu Hayat tarafından verilecek, tek seferde kullanılacak 100 TL ek katkı payı ödülüne hak kazanabilmek için 7 Ağustos-7 Kasım 2014 tarihleri içerisinde "Ev Hanımları Emeklilik"  veya "Geleceğe Yatırım" planına dahil olunması ve hesap açılış tarihi itibariyle Anadolu Sigorta kapsamında yürürlükte en az bir kasko, konut veya ferdi sağlık sigortasına sahip olması gerekiyor.

İlk defa düzenlenen veya yenilenen ferdi sağlık, kasko ve konut sigortalarında indirim hakkı için, sigorta sözleşmesinin düzenlendiği tarih itibari ile yürürlükte en az bir emeklilik sözleşmesinin sadece yaşam teminatlı, birikimli, hayat sigortası veya gelir sigortasının bulunması gerekmektedir.


Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.