444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Eski adı ERGOİSVİÇRE, Yeni Adıyla ERGO

03 Haziran 2010
Çanakkale Olay
 

Avantajlı kampanyalar ERGO Sigorta’da 

 
Eski adı ERGOİSVİÇRE, yeni adıyla ERGO ve Türk Nippon Sigorta, 4 yıldır Çanakkaleliler’e hizmet ediyor. 
 
Belediye İş Merkezi’nde hizmet veren ERGO Sigorta, uyguladığı kampanyalar ile müşterilerine avantajlı imkanlar sunuyor. Trafik sigortalarında kredi kartına 10 taksit, kaskolarda ise 12 taksit imkanı sağlayan ERGO Sigorta, ayrıca TOTAL akaryakıt istasyonlarından alışveriş yapan müşterilerine de bedava poliçe düzenleme imkanıyla dikkat çekiyor. Trafik, dask, kasko, konut, işyeri, yurtdışı seyahat, nakliyat, yeşilkart ve hayat sigortalarıyla en kaliteli şekilde hizmet sunan ERGO Sigorta, müşterilerine deprem ve konut sigortalarında da çeşitli kampanyalar düzenliyor. Kampanyalarıyla müşterilerine avantajlı imkanlar sunduklarını belirten ERGO Sigorta Çanakkale Temsilcisi Ayşe Karakaş, 4 yıldır kaliteli hizmet anlayışından ödün vermediklerini söyledi. ERGO Sigorta olarak deprem ve konut sigortalarında çeşitli kampanyalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Ayşe Karakaş; “Çanakkale’de 4 yıldır vatandaşlara en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşyerimizde müşterilerimize trafik, dask, kasko, konut, işyeri, yurtdışı seyahat, nakliyat, yeşil kart ve hayat sigortaları yapıyoruz. Müşterilerimize trafik sigortalarında 10 taksit ve kaskolarda da 12 taksite varan imkanlar sağlıyoruz. TOTAL akaryakıt istasyonlarından alışveriş yapan müşterilerimiz de bedava poliçe uygulamasından yararlanıyor. Deprem ve konut sigortalarında çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerimize hem uygun hem de kaliteli hizmet veriyoruz” dedi.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.