444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Facebook Üzerinden Sigorta

03 Ocak 2014

Cumhuriyet Gazetesi Haberi

Facebook Üzerinden Sigorta

Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunmaya başladı. Facebook sayfasını beğenenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor. Sigortam.net Üst Yöneticisi (CEO) ve İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, “Bu uygulamamızla, müşterilerimize ilk kez farklı sigorta şirketlerinin sunduğu trafik ve kasko sigortası fiyatlarını Facebook’tan çıkmadan karşılaştırma ve kendilerine en uygun poliçeyi sitemize aktararak satın alma imkanını tanıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Bir İlk

03 Ocak 2014 Cuma

Online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor.

Sigortam.net Dünya Gazetesi’nde!

16 Ocak 2014 Perşembe

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.

Sigortam.net Dünya Çapında Bir İlki Gerçekleştirdi!

20 Ocak 2014 Pazartesi

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini anında alabiliyor.