444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HATMER'in Yeni Duyurusu Ne?

04 Ekim 2010
sigortahaber.tv
 
Web servis kılavuzu değişikliği
 
Sigorta Hasar Takip Merkezi HATMER Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Web Servis Kılavuzunda güncelleme yapıldığını duyurdu. Dokümanda yapılan değişiklikler şöyle; “sigortali Risk Grubu Değşiklik Zeyli” geliştirilerek adı, “sigortali Risk EgitimTescil Degisiklik Zeyli” olarak değiştirildi, Servise; ‘police Sbm Hatmer No Bilgisi sorgulama’ ile ‘adres Degisiklik Zeyli’ ve ‘sigorta Ettiren Degisiklik Zeyli’ eklendi. ‘police Sorgu Kimlik No sorgulama’ tamamlandı, ‘police Hareketleri’ sorgulamaya yeni alanlar eklendi, hata mesajlarında ilaveler ve güncellemeler yapıldı. Duyuruda, kılavuzunun güncel halinin
 
ZMMS_POLİCE_TRANSFER_WS_KIL AVUZU_V3_0.pdf dosya adıyla
 
ftp://upload.tramer.org.tr/download /ortak adresine yüklendiği de belirtildi.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.