444 24 00
7/24 Yanınızdayız

HDI Club Üyeleri Nerede Buluştu?

04 Ekim 2010
sigortahaber.tv
 
HDI Club üyeleri Boğaz turunda

 

HDI Sigorta, Genel Müdürlük personeline yönelik olarak oluşturduğu ‘HDI Club’ projesini hayata geçirdi. Birbirinden keyifli turnuvalar, sinema, tiyatro gibi kültürel etkinlikler, çeşitli yardım kampanyaları ve piknik gibi organizasyonlarla personelin aile olma duygusunu pekiştirmeyi hedefleyen HDI Club’ın ilk etkinliği oldukça renkli geçti. 22 Eylül Çarşamba akşamı Boğaziçi tekne gezisine çıkan HDI Sigorta Club Üyeleri, keyifli bir gece geçirdi. Mesai bitiminde Keyif Style yatında buluşan üyeler 19.30’da Kabataş’tan eğlenceli bir geceye yelken açtı. Geceye katılan HDI Sigorta Türkiye Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Arıkçı personelle samimi bir ortamda sohbet etme fırsatına sahip oldu. Canlı müzik eşliğinde yenen akşam yemeğinin ardından kısa bir konuşma yapan HDISigorta Genel Müdürü Enis Talaşman, “HDI Club’ın bu ilk etkinliğinde sizlerle birlikte olduğumuz için çok mutluyuz. Bizimle uzun süredir beraber olan, şirketin kurulma döneminde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyoruz” dedi. Geleceği şekillendiriyoruz’ Sektörlerin şirketler kâr ettikçe yaadığını ifade eden Talaşman sözlerini söyle sürdürdü: “Biz ciddi derecede değişim yaşayan bir şirketiz. Geçtiğimiz sene sektörde 18’nci sıradaydık, bu sene ise 14. sıradayız. HDI Sigorta’da çalışana ve sermayedara sevgi, saygı ve vefa sonsuza kadar var olacak. Hepimiz çok zor bir dönemden geçiyoruz ancak bu zor dönemde hem prim olarak büyüyen, hem kâr eden, hem çalışanın hem sermayedarın hem de acentenin kazandığı bir şirket olmalıyız. Çok iyi bir noktadayız, ciddi anlamda büyüyoruz ve geleceği kurmak için çalışıyoruz.” Talaşman’ın konuşmasının ardından şirkette 15 ve 10 yılını dolduran personele teşekkür plaketi ve ikramiyeleri yöneticiler tarafından takdim edildi. Ödül töreninin ardından dans pistini dolduran HDI Sigorta çalışanları gecenin geç saatlerine kadar eğlendi. HDI Club’ın ilk etkinliği 23.30’da teknenin Kabataş İskelesi’ne varmasıyla son buldu. Tüm çalışanlar birlikte keyifli bir gece geçirmenin mutluluğuyla tekneden ayrıldı.


Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.