444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hür Sigorta'dan 'Kişisel Bakım Sigortası'

14 Temmuz 2010
Hür Sigorta Ferdi Kaza Sigortası dahilinde çok özel ve yeni bir asistans hizmet ürününü daha yaşama geçirdi. Kişisel bakımına özen gösteren bireyler için gündelik yaşamda kullanabilecekleri bir poliçe olan Kişisel Bakım Sigortası Ferdi Kaza ürününün en önemli özelliği, bireylerin herhangi bir kaza, hastalık ya da felaket yaşamadan da poliçeleri dahilinde hizmet alabilmeleri.
 
Hür Sigorta tarafından piyasaya sunulan Kişisel Bakım Sigortası Ferdi Kaza poliçesi kapsamında şu teminatlar veriliyor:
 
• Kaza sonucu yaşam kaybı ve daimi maluliyet,
 
• 7 / 24 tıbbi danışma ve kara ambulansı,
 
• Yılda bir kez ücretsiz diş hekimi muayenesi, alt/üst diş temizliği, çene röntgeni,
 
• Diğer ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde ise özel indirimli fiyatlardan yararlanma imkanı,
 
• Anlaşmalı uzman diyetisyen ve psikolog/psikiyatrlarda ilk seansa ücretsiz katılabilme, diğer seanslarda ise seans başına yüzde 30 indirim imkanı,
 
• Anlaşmalı eczanelerden indirim imkanı. İndirim, ilaç, vitamin, şampuan vb. tüm ürünlerde geçerli.”
 
Hür Sigorta’nın yeni ürünüyle sigortalılar, kaza sonucu yaşam kaybı ve daimi maluliyeti kapsayan ferdi kaza poliçeleri ile hem geleceklerini güvence altına alacaklar hem de anlaşmalı kurumlardan kişisel bakım ve danışmanlık hizmetlerini diledikleri zaman kullanabilecekler.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.