Kadir İnanır'ın Keçi ile Oynadığı İlginç Reklam | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kadir İnanır’ın Keçi ile Oynadığı İlginç Reklam

Kadir İnanır’ın Keçi ile Oynadığı İlginç Reklam En Son Haber'de

Türk sinema tarihine ismi altın harflerle kazınan Kadir İnanır’ın efsane bakışları bu kez Türkiye’nin ilk ve en geniş sigorta platformu Sigortam.net’in üstüne çevrildi.
Markanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçen İnanır, kendisine en uygun sigortayı bulmak için, Sigortam.net’e bakıyor. Üstelik rol arkadaşı da internet ünlüsü bir isim: ‘’Neeet’’ diye bağıran keçi.

Kadir Abi ile Neet Diye Bağıran Keçi Aynı Karede

Sigortam.net’in, Türk sinemasının bakışları ile efsane usta aktörü Kadir İnanır’ın başrolünü bir keçi ile paylaştığı yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu. 2 Haziran akşamı televizyon ve internet üzerinden yayına giren reklam filminde, Kadir İnanır sigorta hizmeti almak isteyen tüm izleyicileri,’’Kazancım net, Sigortam.net’’ sloganıyla öncelikle Sigortam.net’e bakmaya çağırıyor. Sigortam.net’in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan reklam filmi hakkında şunları söylüyor: ‘’Kadir İnanır, yıllarını sinemaya adamış, pek çok ölümsüz karakteri canlandırmış ve Türk toplumunun gönlünü fethetmiş bir isim. Kendisinin sanatında ve sergilediği duruşta dürüslük, kararlılık, planlı ve irade vazgeçilmez ilkeler olarak göze çarpıyor. Kadir İnanır’ın reklam filmindeki rol arkadaşı ise ‘’neeet’’  diye bağıran bir keçi. 

Reklama aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Basında Sigortam.net – Mayıs 2014

Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net’in 2014 yılı Mayıs ayı boyunca gerçekleştirmiş olduğu tüm basın aktivitelerine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Yeni Nesil Sigortacılık

Sigortam.net'in 2 milyondan fazla internet sigortacılığı müşterisinin satın alma alışkanlıklarına mercek tutan çalışması çeşitli basın haberlerinde yer aldı.

Devamını Oku

Kadir İnanır’ın Gözü Sigortam.net’in Üzerinde!

Sigortam.net’in, Türk sinemasının bakışlarıyla ünlü efsane aktörü Kadir İnanır’ın başrolünü bir keçiyle paylaştığı yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu.

Devamını Oku