Kristal Elma Sigortam.net'in Kavanozunda | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kristal Elma Sigortam.net’in Kavanozunda

Kurumsal Haberler

Kristal Elma bu kez Sigortam.net kavanozuna düştü!

2001 yılında faaliyete geçen, Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net, Tribal Worldwide İstanbul tarafından tasarlanan ‘’kavanoz’’ konseptli reklamıyla 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali Basın Dalı İnternet Markaları Kategorisi’nde ödüllendirildi.

Sigortam.net İçin Tasarlanan Kavanoz Reklamı Ödül Sahibi Oldu

Dünyanın ikinci büyük pazarlama iletişimi ve yaratıcılık etkinliği olan, reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasını bir araya getiren 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festival’inde Tribal Worldwide İstanbul tarafından Sigortam.net için tasarlanan ‘’kavanoz’’ reklamı da ödüle layık görüldü.

Mobil, online ve telefon üzerinden sigorta satışı ve karşılaştırma alanında hizmet veren, Türkiye’nin ilk ve en geniş sigorta platformu olan Sigortam.net’in ‘’Hırsızlara karşı önlem almadan önce sigorta alın’’ mesajını ileten reklamı, beyaz leblebi kavanozuna saklanmış bir inci kolye görselinden oluşuyor.

Sigortam.net'in diğer ödüllerini görmek için, tıklayın!

7 Gün 24 Saat Sigorta Desteği

2014 yılında 13.yılını kutlayan ve kurulduğu tarihten bu yana 2 milyon müşteriye ulaşan, Türkiye’nin en büyük sigorta tekliflerini müşterileriyle buluşturan Sigortam.net poliçe alan müşterilerini sigortalanma sürecinden sonra da yalnız bırakmıyor .  

Sigortam.net müşterileri, 444 200 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan ve deneyimli uzmanlardan poliçelerine dair tüm konularda 7 gün 24 saat destek sağlıyor.

Müşterilerden gelen teşekkür ve tebrik mesajları, Sigortam.net’in satış sonrasında da en iyi şekilde hizmet verdiğinin göstergesi.


Benzer İçerikler

Sigortam.net Campaign Türkiye Dergisinde

Campaign Türkiye Dergisi yazarı Erdem Köksal Temmuz sayısında Sigortam.net reklamını değerlendirdi.

Devamını Oku

Sigortam.net Bizim Sakarya Gazetesi’nde!

Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapan ilk sigorta ve reasürans brokerlik şirketi Sigortam.net, geçen yıl hayat dışı prim üretimini %49 artırdı.

Devamını Oku

Kadir İnanır’ın Efsane Bakışları Sigortam.net’e Odaklanıyor

Yeşil çam'in bakışlarıyla ünlü efsane aktörü Kadir İnanır Sigortam.net için ekran karşına geçti!

Devamını Oku