444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Pertevniyel Sigortam.net Basketbol Takımının Başantrenörü Belli Oldu!

03 Eylül 2014

http://www.edirnebasket.com

Sinan Atalay Pertevniyal Sigortam.Net’te Başantrenör

Olin Edirne’nin Basketbol Birinci Ligi’ne yükseldiği ilk yıldan itibaren alt  yapılarda antrenörlük, A-takımda yardımcı antrenörlük yapan, geçtiğimiz sezon da Trakya Üniversitesi Meriçspor Basketbol takımında yardımcı antrenörlük görevinde bulunan Sinan Atalay Erkekler Bölgesel Lig Takımlarından Pertevniyal Sigortam.Net takımı ile başantrenör olarak anlaştı.

Önümüzdeki sezon Pertevniyal Sigortam.Net’in başantrenörlüğünü yapacak olan başarılı genç basketbol antrenörü Sinan Atalay, Türk basketbolunun önemli isimleri arasında yer alan Ali Burgul ve Erdem Can’ın yanında edindiği basketbol tecrübelerini şimdi kendisi öğrencilerine aktarmaya çalışacak. Bu arada Pertevniyal Sigortam.Net takımının kamp çalışmalarını Edirne’de yapma ihtimali de bulunuyor.

Sevgili Sinan Atalay’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Bir İlk

03 Ocak 2014 Cuma

Online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor.

Facebook Üzerinden Sigorta

03 Ocak 2014 Cuma

Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunmaya başladı.

Sigortam.net Dünya Gazetesi’nde!

16 Ocak 2014 Perşembe

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.