Pertevniyel Sigortam.net Basketbol Takımının Başantrenörü | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Pertevniyel Sigortam.net Basketbol Takımının Başantrenörü Belli Oldu!

http://www.edirnebasket.com

Sinan Atalay Pertevniyal Sigortam.Net’te Başantrenör

Olin Edirne’nin Basketbol Birinci Ligi’ne yükseldiği ilk yıldan itibaren alt  yapılarda antrenörlük, A-takımda yardımcı antrenörlük yapan, geçtiğimiz sezon da Trakya Üniversitesi Meriçspor Basketbol takımında yardımcı antrenörlük görevinde bulunan Sinan Atalay Erkekler Bölgesel Lig Takımlarından Pertevniyal Sigortam.Net takımı ile başantrenör olarak anlaştı.

Önümüzdeki sezon Pertevniyal Sigortam.Net’in başantrenörlüğünü yapacak olan başarılı genç basketbol antrenörü Sinan Atalay, Türk basketbolunun önemli isimleri arasında yer alan Ali Burgul ve Erdem Can’ın yanında edindiği basketbol tecrübelerini şimdi kendisi öğrencilerine aktarmaya çalışacak. Bu arada Pertevniyal Sigortam.Net takımının kamp çalışmalarını Edirne’de yapma ihtimali de bulunuyor.

Sevgili Sinan Atalay’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun.


Benzer İçerikler

Ünlü Aktör Kadir İnanır’dan İnternete Bakış Dersleri

Ünlü aktör Kadir İnanır sigorta paketleri karşılaştırma servisi Sigortam.net‘in reklam yüzü oldu. 

Devamını Oku

Sigortam.net 24 Saat Gazetesinde!

Türkiye'nin ilk ve en geniş sigorta platformu Sigortam.net Türkiye'de "yeni nesil sigortacılık" olarak anılan internet sigortacılığının nabzını tutuyor.

Devamını Oku

Kadir İnanır’ın Gözü Sigortam.net’in Üzerinde!

Sigortam.net’in, Türk sinemasının bakışlarıyla ünlü efsane aktörü Kadir İnanır’ın başrolünü bir keçiyle paylaştığı yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu.

Devamını Oku