Sigortam.net Bizim Sakarya Gazetesi'nde! | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Bizim Sakarya Gazetesi’nde!

Sigortam.net CEO'su Serdar Dinçaslan'ın 2 Şubat 2014 tarihli Bizim Sakarya Gazetesi'ndeki Açıklaması

7/24 Sigorta Satışı Yapıyoruz

Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapan ilk sigorta ve reasürans brokerlik şirketi Sigortam.net, geçen yıl hayat dışı prim üretimini %49 artırdı.

Sektörde büyüme ise aynı dönemde %22 seviyesinde gerçekleşti. Bünyesinde Kariyer.net, Gittigidiyor.com gibi birçok internet girişimini barındıran İlab Holding yatırımları arasında bulunan Sigortam.net, 2001 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Şirket, 20’den fazla sigorta şirketinin kasko, trafik, sağlık, konut ve DASK ürünlerini karşılaştırmalı olarak sunuyor.

Sigortam.net CEO’su ve İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, en fazla kasko satışı yaptıklarını belirterek, “Satışlarımızda prim üretimimizin %50’si kasko, %25’i trafik, kalanları da sağlık başta olmak üzere konut ve diğer bireysel branşlardan oluşuyor” dedi.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Benzer İçerikler

Sigortam.net Bizim Sakarya Gazetesi’nde!

Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapan ilk sigorta ve reasürans brokerlik şirketi Sigortam.net, geçen yıl hayat dışı prim üretimini %49 artırdı.

Devamını Oku

7/24 Sigorta Satışı Yapıyoruz

Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapan ilk sigorta ve reasürans brokerlik şirketi Sigortam.net, geçen yıl hayat dışı prim üretimini yüzde 49 artırdı.

Devamını Oku