Sigortam.net Cirosu 2 yılda 3’e Katlayacak | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Cirosu 2 Yılda 3’e Katlayacak

Fortune Türkiye

Onlie Sigorta Platformu Sigortam.net 13’üncü yaşını kutluyor. Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, şimdiye kadar 1,8 milyon müşteriye Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut branşlarındaki teklifleri sunduklarını açıkladı. 

Serdar Dinçaslan Sigortam.net’in 13 yılını değerlendirirken sektörün gelişimine ışık tutacak şu açıklamaları yaptı: 

‘’Geriye dönüp baktığımızda, sigorta tekliflerinde kasko ve zorunlu trafik sigortalarının online sigorta satın alma alışkanlıklarında açık ara önde olduğunu görüyoruz. Portföyümüzde otomobil sigortalarının yaklaşık yüzde 75 payı bulunuyor. Zorunlu olması nedeniyle sigorta sektöründe olduğu gibi Sigortam.net’de de trafik sigortasıyla ilgili talepler adetsel bazda ilk sırayı yer alıyor.

Türkiye’nin internet ve mobil kullanımı her geçen gün artan nüfusu, internetten sigorta yaptırma tercihinin toplam e-ticaret ,içerisindeki payının günden güne artması, online karşılaştırma ve satışın gelişen bir trend olması gibi gelişmeler sonucunda internet sigortacılığının önümüzdeki dönemde çok hızlı büyüyeceğini tahmin ediyoruz. Sigortam.net olarak önümüzdeki iki yıl içinde ciromuzu 3’e katlamayı hedefliyoruz.’’


 


Benzer İçerikler

Sigortam.net Bu Sezon da Pertevniyal’i Destekliyor!

Sigortam.net, yeni sezonda da Pertevniyal Lisesi Basketbol takımını desteklemeye devam ediyor.

Devamını Oku

Basında Sigortam.net – Ekim 2014

2014 yılı Ekim ayı boyunca gazete, dergi röportajlarından radyo, televizyon programlarına kadar basında Sigortam.net.

Devamını Oku

İnternetten Sigortayı En Çok Erkekler Sevdi

Sigortam.net'in yaptığı bir çalışmaya göre online sigorta hizmetini kullananların %78'ini erkekler, %22'sini ise kadınlar oluşturuyor. 

Devamını Oku