444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Cirosu 2 Yılda 3’e Katlayacak

Fortune Türkiye

Onlie Sigorta Platformu Sigortam.net 13’üncü yaşını kutluyor. Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, şimdiye kadar 1,8 milyon müşteriye Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut branşlarındaki teklifleri sunduklarını açıkladı. 

Serdar Dinçaslan Sigortam.net’in 13 yılını değerlendirirken sektörün gelişimine ışık tutacak şu açıklamaları yaptı: 

‘’Geriye dönüp baktığımızda, sigorta tekliflerinde kasko ve zorunlu trafik sigortalarının online sigorta satın alma alışkanlıklarında açık ara önde olduğunu görüyoruz. Portföyümüzde otomobil sigortalarının yaklaşık yüzde 75 payı bulunuyor. Zorunlu olması nedeniyle sigorta sektöründe olduğu gibi Sigortam.net’de de trafik sigortasıyla ilgili talepler adetsel bazda ilk sırayı yer alıyor.

Türkiye’nin internet ve mobil kullanımı her geçen gün artan nüfusu, internetten sigorta yaptırma tercihinin toplam e-ticaret ,içerisindeki payının günden güne artması, online karşılaştırma ve satışın gelişen bir trend olması gibi gelişmeler sonucunda internet sigortacılığının önümüzdeki dönemde çok hızlı büyüyeceğini tahmin ediyoruz. Sigortam.net olarak önümüzdeki iki yıl içinde ciromuzu 3’e katlamayı hedefliyoruz.’’


 


Benzer İçerikler

Sigortacılıkta ‘Halkın Favorisi’ Sigortam.net Oldu!

Altın Örümcek Web Ödülleri sigortacılık kategorisinde halkın favorisi Sigortam.net oldu.

Devamını Oku

Sigortam.net 13. Yaşında!

Sigortam.net'in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan'ın Sigortam.net'in 13. yılı ile ilgili konuşmaları Dünya Gazetesi'nde yer aldı.

Devamını Oku