Sigortam.net Kadir İnanır Reklamı Medya Yenigün'de | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Kadir İnanır Reklamı Medya Yenigün Gazetesinde!

Sigortam.net'in büyük ilgi toplayan Kadir İnanır'lı reklam filmi Medya Yenigün gazetesinde yer aldı.

Kadir Abi ve Bilinçsiz Mağduriyet

Kadir İnanır'ın Sigortam.net'i ve keçisi varsa sizin de etkin ve geniş satış ağınız var. Yüz yüze ilişki olmadan, müşteri ziyaret etmeden Türkiye'de istediğiniz başarıya ulaşamaz, üretim yapamazsınız. Akıllı sigorta müşterisi profesyonel acentesinden vazgeçmez. Bu arada acentelerin kendilerini her anlamda geliştirmeleri de gerekiyor. Günümüz sert ve acımasız rekabet şartlarında sigorta müşterilerinin fiyatları karşılaştırmalı olarak direkt internetten elde edebildiği bir ortamda, acentelerin müşterilerine çok hızlı geri dönüş yapabilmesi şart. Ayrıca sevmesek de kaçınılmaz olan iş paylaşımı konusunda çok süratli bilgi paylaşımı da şart. Tabii en önemlisi müşterinize sattığınız poliçeyi çok iyi bilmeli ve basitçe anlaşılır bir şekilde sigortalıya anlatabilmeli. Sadece en uygun fiyatı bulup satmak, Kadir abinin ve bilinçsiz mağduriyet adayı sigortalıların sorunu.


Benzer İçerikler

Erkekler Kadınlardan 5 Kat Fazla Kasko Poliçe Alıyor

3 yıllık tecrübeyle bir ilke imza atan Sigortam’netin İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan Sigortam.net ile kasko poliçesi alanların oranını açıkladı.

Devamını Oku

Sigortam.net Fortune Türkiye Dergisi’nde!

Sigortam.net CEO'su Serdar Dinçaslan internet sigortacılığının geleceğini ve Sigortam.net'i Fortune Türkiye dergisine anlattı.

Devamını Oku

Yeni Nesil Sigortacılık

Sigortam.net'in 2 milyondan fazla internet sigortacılığı müşterisinin satın alma alışkanlıklarına mercek tutan çalışması çeşitli basın haberlerinde yer aldı.

Devamını Oku