444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Kadir İnanır Reklamı Medya Yenigün Gazetesinde!

04 Temmuz 2014

Sigortam.net'in büyük ilgi toplayan Kadir İnanır'lı reklam filmi Medya Yenigün gazetesinde yer aldı.

Kadir Abi ve Bilinçsiz Mağduriyet

Kadir İnanır'ın Sigortam.net'i ve keçisi varsa sizin de etkin ve geniş satış ağınız var. Yüz yüze ilişki olmadan, müşteri ziyaret etmeden Türkiye'de istediğiniz başarıya ulaşamaz, üretim yapamazsınız. Akıllı sigorta müşterisi profesyonel acentesinden vazgeçmez. Bu arada acentelerin kendilerini her anlamda geliştirmeleri de gerekiyor. Günümüz sert ve acımasız rekabet şartlarında sigorta müşterilerinin fiyatları karşılaştırmalı olarak direkt internetten elde edebildiği bir ortamda, acentelerin müşterilerine çok hızlı geri dönüş yapabilmesi şart. Ayrıca sevmesek de kaçınılmaz olan iş paylaşımı konusunda çok süratli bilgi paylaşımı da şart. Tabii en önemlisi müşterinize sattığınız poliçeyi çok iyi bilmeli ve basitçe anlaşılır bir şekilde sigortalıya anlatabilmeli. Sadece en uygun fiyatı bulup satmak, Kadir abinin ve bilinçsiz mağduriyet adayı sigortalıların sorunu.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Bir İlk

03 Ocak 2014 Cuma

Online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor.

Facebook Üzerinden Sigorta

03 Ocak 2014 Cuma

Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunmaya başladı.

Sigortam.net Dünya Gazetesi’nde!

16 Ocak 2014 Perşembe

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.