Sigortam.net Kadir İnanır Reklamı Medya Yenigün'de | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Kadir İnanır Reklamı Medya Yenigün Gazetesinde!

Sigortam.net'in büyük ilgi toplayan Kadir İnanır'lı reklam filmi Medya Yenigün gazetesinde yer aldı.

Kadir Abi ve Bilinçsiz Mağduriyet

Kadir İnanır'ın Sigortam.net'i ve keçisi varsa sizin de etkin ve geniş satış ağınız var. Yüz yüze ilişki olmadan, müşteri ziyaret etmeden Türkiye'de istediğiniz başarıya ulaşamaz, üretim yapamazsınız. Akıllı sigorta müşterisi profesyonel acentesinden vazgeçmez. Bu arada acentelerin kendilerini her anlamda geliştirmeleri de gerekiyor. Günümüz sert ve acımasız rekabet şartlarında sigorta müşterilerinin fiyatları karşılaştırmalı olarak direkt internetten elde edebildiği bir ortamda, acentelerin müşterilerine çok hızlı geri dönüş yapabilmesi şart. Ayrıca sevmesek de kaçınılmaz olan iş paylaşımı konusunda çok süratli bilgi paylaşımı da şart. Tabii en önemlisi müşterinize sattığınız poliçeyi çok iyi bilmeli ve basitçe anlaşılır bir şekilde sigortalıya anlatabilmeli. Sadece en uygun fiyatı bulup satmak, Kadir abinin ve bilinçsiz mağduriyet adayı sigortalıların sorunu.


Benzer İçerikler

Sigortam.net Kadir İnanır Reklamı Medya Yenigün Gazetesinde!

Sigortam.net'in büyük ilgi toplayan Kadir İnanır'lı reklam filmi Medya Yenigün gazetesinde yer aldı.

Devamını Oku

Bütçe Endişesinin En Doğru İlacı Sigorta

Ekonomideki durgunluk söylentileri, yükselen kur ve siyasal istikrarsızlık bireyleri araç, ev ve sağlık gibi değerlere gelebilecek zararın maliyetine karşı endişelendiriyor. Sigortam.net çok uygun fiyatlı primler sayesinde büyük maliyetlerden kurtulmanın kolay olduğuna dair kamuoyunu uyarıyor.

Devamını Oku

Kadir İnanır En Güvenilir Ünlüler Arasında Yer Alıyor!

Sigortam.net'in reklamında oynayan ünlü Aktör Kadir İnanır, Celebrity Güven Endeksi 2014 yılı sonuçlarına göre en güvenilir ünlülerden biri oldu.

Devamını Oku