Sigortam.net Bu Sezon da Pertevniyal'i Destekliyor! | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Bu Sezon da Pertevniyal’i Destekliyor!

2013 yılında Pertevniyal Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün sponsorluğunu yapmaya başlayan Sigortam.net, sponsorluk anlaşmasını bir yıl daha uzattı ve yeni sezonda da kulübün tüm takımının yanında olmaya devam edecek.

Yeni sezon hazırlıklarına hızlı bir şekilde başlayan kulüp, A Takımı için Trakya Üniversitesi'nin antrenörüyle anlaşma yaptı. Takım, haftanın beş günü yoğun bir şekilde antreman çalışmaları yapıyor.

Ayrıca kulüp, hazırlık maçları için yurt dışından da davetler alıyor. Kesinleşen hazırlık maçları ise 25 Ağustos'ta Priştina'da ve 29 Ağustos’ta Ohrid’te gerçekleşecek. Bu hazırlık maçlarıyla birlikte takım, yeni dönemde de iyi hazırlanmış bir şekilde yerini alacak.

Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyoruz.


Benzer İçerikler

Kadınların Kasko Poliçesi Daha Pahalı

Sigorta sektöründe ilkler yaşatan Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan Milliyet Gazetesine kasko sigortası ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Devamını Oku

Kadınlar En Çok Sağlık Sigortası Yaptırıyor

Sigortam.net'in, 2 milyondan fazla internet sigortacılığı müşterisinin satın alma alışkanlıklarına mercek tutması Hürses Gazetesi'nde yer aldı.

Devamını Oku

Türkiye Yeni Nesil Sigortacılığı Çok Sevdi!

2001 yılında kurulan Sigortam.net bugüne dek hizmet verdiği 2 milyondan fazla internet sigortacılığı müşterisinin satın alma alışkanlıklarına mercek tuttu.

Devamını Oku