444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Bu Sezon da Pertevniyal’i Destekliyor!

2013 yılında Pertevniyal Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün sponsorluğunu yapmaya başlayan Sigortam.net, sponsorluk anlaşmasını bir yıl daha uzattı ve yeni sezonda da kulübün tüm takımının yanında olmaya devam edecek.

Yeni sezon hazırlıklarına hızlı bir şekilde başlayan kulüp, A Takımı için Trakya Üniversitesi'nin antrenörüyle anlaşma yaptı. Takım, haftanın beş günü yoğun bir şekilde antreman çalışmaları yapıyor.

Ayrıca kulüp, hazırlık maçları için yurt dışından da davetler alıyor. Kesinleşen hazırlık maçları ise 25 Ağustos'ta Priştina'da ve 29 Ağustos’ta Ohrid’te gerçekleşecek. Bu hazırlık maçlarıyla birlikte takım, yeni dönemde de iyi hazırlanmış bir şekilde yerini alacak.

Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyoruz.


Benzer İçerikler

Basında Sigortam.net – Haziran 2014

Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net’in 2014 yılı Haziran ayı boyunca gerçekleştirmiş olduğu tüm basın aktivitelerine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Allianz Sigorta’nın Avantajlı Trafik Sigortası Teklifleri Sigortam.net’te!

Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net zorunlu trafik sigortası alanında en iyi teklifi almak isteyen araç sahiplerine bundan böyle Allianz Sigorta’nın avantajları tekliflerini de sunacak.

Devamını Oku

Pertevniyal Basketbol Takımı Kampta!

34 yıldan beri Türkiye 2.ligi Erkek Basketbol Ligi'nde mücadele veren Pertevniyal Sigortam.net yeni sezon hazırlıklarına kamp yaparak hazırlanıyor.

Devamını Oku