444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Bu Sezon da Pertevniyal'i Destekliyor!

26 Ağustos 2014

2013 yılında Pertevniyal Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün sponsorluğunu yapmaya başlayan Sigortam.net, sponsorluk anlaşmasını bir yıl daha uzattı ve yeni sezonda da kulübün tüm takımının yanında olmaya devam edecek.

Yeni sezon hazırlıklarına hızlı bir şekilde başlayan kulüp, A Takımı için Trakya Üniversitesi'nin antrenörüyle anlaşma yaptı. Takım, haftanın beş günü yoğun bir şekilde antreman çalışmaları yapıyor.

Ayrıca kulüp, hazırlık maçları için yurt dışından da davetler alıyor. Kesinleşen hazırlık maçları ise 25 Ağustos'ta Priştina'da ve 29 Ağustos’ta Ohrid’te gerçekleşecek. Bu hazırlık maçlarıyla birlikte takım, yeni dönemde de iyi hazırlanmış bir şekilde yerini alacak.

Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyoruz.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Bir İlk

03 Ocak 2014 Cuma

Online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor.

Facebook Üzerinden Sigorta

03 Ocak 2014 Cuma

Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunmaya başladı.

Sigortam.net Dünya Gazetesi’nde!

16 Ocak 2014 Perşembe

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.