444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Telepati Dergisi'nde!

23 Ocak 2014

Telepati Telekom Dergisi Haberi

Sigortam.net Dünya Çapında Facebook Üzerinden Sigorta Teklifi Veren İlk Şirket Oldu

Sigortam.net Facebook uygulamasıyla, Facebook’tan çıkmadan en uygun kasko sigortası ve trafik sigortası fiyatını karşılaştırarak almak yalnızca 3 dakika sürüyor. Uygulamadan Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm Facebook kullanıcıları yararlanabiliyor.

Çevrimiçi ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor. (www.facebook.com/Sigortamnet) adresinde bulunan Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.

Uygulamayı kullanmak isteyenlerin sayfayı beğendikten sonra, “En Uygun Kasko Fiyatını Al” ya da “En Ucuz Trafik Teklifini Al” seçeneklerine tıklamaları yeterli oluyor. Plaka ve T.C. Kimlik No bilgileri uyuşan kullanıcılar, Sigortam.net’in sunduğu, sektörün en iyi fiyatlarını sunan tekliflere erişiyor, fiyatları karşılaştırıp kendileri için en uygun olanı seçiyor. Satın almak istedikleri takdirde (www.sigortam.net) internet adresindeki satın alma adımlarına tüm bilgileriyle aktarılıyor ve satın alma işlemini gerçekleştiriyor. Fiyat karşılaştırma Facebook sayfası üzerinde gerçekleşiyor ve kullanıcılar satın alma anına kadar harici bir siteye yönlendirilmiyor.

Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Serdar Dinçaslan, dünyada ilk olarak Facebook üzerinden sigorta karşılaştırma imkanı sunan uygulaması için şunları söylüyor: “Sigortam.net, sektöründe ilkleri gerçekleştirmeyi ilke edinmiş bir şirket. Türkiye’deki çevrimiçi ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapılan ilk sigorta ve reasürans brokerlik şirketi olarak, bu uygulamamamızla, müşterilerimize yine ilk kez farklı sigorta şirketlerinin sunduğu trafik ve kasko sigortası fiyatlarını Facebook’tan çıkmadan karşılaştırma ve kendilerine en uygun poliçeyi sitemize aktararak satın alma imkanını tanıyoruz. Üstelik tüm bunları yapmak yalnızca 3 dakika kadar bir süre alıyor. Hizmetimiz satış ve satış sonrasındaki dönemde 7 gün 24 saat destekle sürüyor.”

 


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Bir İlk

03 Ocak 2014 Cuma

Online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor.

Facebook Üzerinden Sigorta

03 Ocak 2014 Cuma

Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunmaya başladı.

Sigortam.net Dünya Gazetesi’nde!

16 Ocak 2014 Perşembe

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.