Anadolu Hayat Emeklilik 24 Yaşında

Anadolu Hayat Emeklilik, piknik düzenleyerek 24. yaş gününü kutladı. Pikniğe Anadolu Hayat Emeklilik çalışanları ve aileleri katıldı. Şirket bünyesinde 15, 20 ve 25 yıl hizmet verenlere şirketin genel müdürü Mete Uğurlu hizmet hatırası verdi.

Mete Uğurlu, konuşma yaparak tüm çalışanlara Yüksek performanslarından dolayı teşekkür etti. Uğurlu, özveriyle tüm yıl boyunca hizmet veren çalışanların şirketi ileriye taşıdığına dikkat çekti.

Mete Uğurlu, yıllar geçtikçe başarılarının arttığını vurguladı ve Capital dergisinin yaptığı araştırmaya son 2 yıldır en beğenilen bireysel emeklilik şirketi seçildiklerinin altını çizdi. Bu yıl Fortune Türkiye dergisinin yaptığı araştırmada da en beğenilen bireysel emeklilik şirketi olduklarını söyledi.

Uğurlu,Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)’ndeki bu konumu koruyacaklarını ve sitemin önemini anlatmaya devam edeceklerini açıkladı. Uğurlu, bu noktada en büyük payın çalışanlarına ait olduğunu vurgulayarak teşekkürlerini iletti.

Anadolu Hayat Emeklilik Hakkında

Anadolu Hayat Emeklilik, bireysel emeklilik ve hayat sigortası alanında 1990 yılından bu yana hizmet veriyor. Şimdi ferdi kaza sigortası ürünlerini müşterilerine sunan şirket, sigortalıların hayatını güvence altına almayı amaçlıyor.

İş Bankası iştiraki olan şirket, Türkiye’deki en yaygın bankasürans ağına sahiptir. İstanbul’daki genel müdürlüğü, farklı şehirlerdeki bölge müdürlükleri, KKTC’deki şubesi, direct satış ekibi ve 300’ü aşkın acenteye sahip.

Anadolu Hayat Emeklilik gibi Türkiye’nin en iyi bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanında hizmet veren şirketlerin sigorta fiyatlarına Sigortam.net ile kolayca ulaşın. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımıza 7/24 ulaşıp, sigorta uzmanlarımızın yardımıyla sigortanızı yaptırın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL