444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Hayat Emeklilik 24 Yaşında

12 Haziran 2014

Anadolu Hayat Emeklilik, piknik düzenleyerek 24. yaş gününü kutladı. Pikniğe Anadolu Hayat Emeklilik çalışanları ve aileleri katıldı. Şirket bünyesinde 15, 20 ve 25 yıl hizmet verenlere şirketin genel müdürü Mete Uğurlu hizmet hatırası verdi.

Mete Uğurlu, konuşma yaparak tüm çalışanlara Yüksek performanslarından dolayı teşekkür etti. Uğurlu, özveriyle tüm yıl boyunca hizmet veren çalışanların şirketi ileriye taşıdığına dikkat çekti.

Mete Uğurlu, yıllar geçtikçe başarılarının arttığını vurguladı ve Capital dergisinin yaptığı araştırmaya son 2 yıldır en beğenilen bireysel emeklilik şirketi seçildiklerinin altını çizdi. Bu yıl Fortune Türkiye dergisinin yaptığı araştırmada da en beğenilen bireysel emeklilik şirketi olduklarını söyledi.

Uğurlu, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)’ndeki bu konumu koruyacaklarını ve sitemin önemini anlatmaya devam edeceklerini açıkladı. Uğurlu, bu noktada en büyük payın çalışanlarına ait olduğunu vurgulayarak teşekkürlerini iletti.

Anadolu Hayat Emeklilik Hakkında

Anadolu Hayat Emeklilik, bireysel emeklilik ve hayat sigortası alanında 1990 yılından bu yana hizmet veriyor. Şimdi ferdi kaza sigortası ürünlerini müşterilerine sunan şirket, sigortalıların hayatını güvence altına almayı amaçlıyor.

İş Bankası iştiraki olan şirket, Türkiye’deki en yaygın bankasürans ağına sahiptir. İstanbul’daki genel müdürlüğü, farklı şehirlerdeki bölge müdürlükleri, KKTC’deki şubesi, direct satış ekibi ve 300’ü aşkın acenteye sahip.

Anadolu Hayat Emeklilik gibi Türkiye’nin en iyi bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanında hizmet veren şirketlerin sigorta fiyatlarına Sigortam.net ile kolayca ulaşın. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımıza 7/24 ulaşıp, sigorta uzmanlarımızın yardımıyla sigortanızı yaptırın.


Okumaya Devam Edin

Bireysel Emeklilik Sistemi Değişiyor

18 Nisan 2012 Çarşamba
Bireysel Emeklilik Sistemi'nde yeni bir sisteme geçildiğini aktaran Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, sistemde artık devlet katkı payı esasını getirdiklerini ifade etti.

BES, Sağladığı Şeffaflıkla Tüketiciyi Koruyan Bir Sistem

19 Nisan 2012 Perşembe
Axa Sigorta Başkan (Hayat ve Emeklilik) ve İcra Kurulu Üyesi Olgun Küntay, Bireysel Emeklilik Sistemi’nin sağladığı şeffaflık, esneklik ve şirketler arasında geçiş serbestisi özelliğiyle, finansal ürünler arasında tüketici haklarını üst seviyede gözeten bir yaklaşım getirdiğini söyledi.

Vatandaş Bireysel Emekliliği Keşfetti

26 Nisan 2012 Perşembe
Bireysel emeklilik sistemine (BES) getirilecek yeni düzenlemeler 17 Nisan 2012 tarihinde Ali Babacan tarafından açıklandı. Konuyla ilgili yorumlarımıza geçmeden önce gelin isterseniz bu düzenlemelerin neler olacağına bir göz atalım.