444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Hayat’tan Ömür Boyu Emeklilik Açıklaması

BES’te ömür boyu maaş sisteminin 1 Ekim’den itibaren yürürlüğe girecek olması ile ilgili Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Uğur Erkan önemli değerlendirmelerde bulundu. Bireysel Emeklilik ile ilgili bu imkanın geçmiş dönemlerde olmadığına değinen Erkan yeni sistemin iki farklı riski beraberinde getirdiğini belirtti.

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Sistemin, katılımcının daha fazla yaşama ihtimaline karşı bir fonlamaya sahip olması gerektiğini söyleyen Erkan, Hazine’nin bu konuda adımlar attığını belirterek, söz konusu hesaplamalar karşısında daha esnek bir tutumun sergilendiğini ifade etti. Yönetmeliğin Ekim ayının başından itibaren yürürlüğe gireceğini söyleyen Anadolu Hayat Genel Müdürü Uğur Erkan, şirketlerin de ürün sunumlarına bu tarihten itibaren başlayacağını vurguladı.

Yeni Dönem Neler Getiriyor?

Bireysel emeklilikte yeni dönem, katılımcılara ömür boyu maaş alma imkanının sağlıyor. Böylelikle ülkemizde bireysel emeklilik sistemi olarak ürün sunumu yapılan, ancak katılımcıların daha çok bir tasarruf modeli olarak kullandıkları sistemin, gerçekten bir emeklilik sistemi haline getirilmesi hedefleniyor.

Geleceğinizi Güvence Altına Alın

Siz de geleceğinizi güvence altına almak ve huzurlu bir yaşam sürmek istiyorsanız, bireysel emeklilik başvurusu ile ilk adımınızı 2.5 milyonu aşkın mutlu müşteri gibi Sigortam.net ayrıcalığıyla şimdiden atın.  


Benzer İçerikler

Bireysel Emeklilik ile Geleceğinizi Güvence Altına Alın

Huzurlu ve güvenli bir geleceğin yolu bireysel emeklilikten geçiyor. İşte Bireysel Emeklilik Sistemi’nin avantajları. 

Devamını Oku

Allianz’ın Sektördeki Liderliği Tescillendi

Allianz Türkiye bugüne kadar Türkiye'deki bir finansal kuruluşun aldığı en yüksek nota sahip olarak büyük bir başarıya imza attı.

Devamını Oku

Bireysel Emekliliğe Hücum

Bireysel emeklilikte yüzde 25’lik devlet katkısı uygulamasıyla bir ayda katılan üye sayısı 12 günde geldi, katılımcı sayısı 3 milyon 152 bini aştı.

Devamını Oku