Anadolu Hayat'tan Ömür Boyu Emeklilik Açıklaması | BES | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Hayat’tan Ömür Boyu Emeklilik Açıklaması

BES’te ömür boyu maaş sisteminin 1 Ekim’den itibaren yürürlüğe girecek olması ile ilgili Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Uğur Erkan önemli değerlendirmelerde bulundu. Bireysel Emeklilik ile ilgili bu imkanın geçmiş dönemlerde olmadığına değinen Erkan yeni sistemin iki farklı riski beraberinde getirdiğini belirtti.

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Sistemin, katılımcının daha fazla yaşama ihtimaline karşı bir fonlamaya sahip olması gerektiğini söyleyen Erkan, Hazine’nin bu konuda adımlar attığını belirterek, söz konusu hesaplamalar karşısında daha esnek bir tutumun sergilendiğini ifade etti. Yönetmeliğin Ekim ayının başından itibaren yürürlüğe gireceğini söyleyen Anadolu Hayat Genel Müdürü Uğur Erkan, şirketlerin de ürün sunumlarına bu tarihten itibaren başlayacağını vurguladı.

Yeni Dönem Neler Getiriyor?

Bireysel emeklilikte yeni dönem, katılımcılara ömür boyu maaş alma imkanının sağlıyor. Böylelikle ülkemizde bireysel emeklilik sistemi olarak ürün sunumu yapılan, ancak katılımcıların daha çok bir tasarruf modeli olarak kullandıkları sistemin, gerçekten bir emeklilik sistemi haline getirilmesi hedefleniyor.

Geleceğinizi Güvence Altına Alın

Siz de geleceğinizi güvence altına almak ve huzurlu bir yaşam sürmek istiyorsanız, bireysel emeklilik başvurusu ile ilk adımınızı 2.5 milyonu aşkın mutlu müşteri gibi Sigortam.net ayrıcalığıyla şimdiden atın.  


Benzer İçerikler

BES Katılımcısının En Fazla Olduğu İller

2014 yılının ilk 6 ayında katılımcısı oldukça artan BES'e sizde dahil olun. Sistemin avantajlarını kaçırmayın!

Devamını Oku

Vatandaş Bireysel Emekliliği Keşfetti

Bireysel emeklilik sistemine (BES) getirilecek yeni düzenlemeler 17 Nisan 2012 tarihinde Ali Babacan tarafından açıklandı. Konuyla ilgili yorumlarımıza geçmeden önce gelin isterseniz bu düzenlemelerin neler olacağına bir göz atalım.

Devamını Oku

Bireysel Emeklilik Hızla Gelişiyor

Sigortam.net üzerinden kolayca bireysel emeklilik başvuru formunu doldurun, sigorta uzmanlarımız en uygun sigorta fiyatlarıyla size dönüş yapsınlar.

Devamını Oku