444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat’tan Avantajlı Kampanya

12 Temmuz 2016

Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik’in ortaklaşa düzenledikleri kampanya ile avantajlı teklifler Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik’ten poliçesi olanları bekliyor.     

Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!

Kampanya gereğince Anadolu Sigorta’dan kasko sigortası, konut sigortası veya sağlık sigortası poliçesi yaptıran Anadolu Hayat Emeklilik müşterileri konut sigortasında %35, sağlık sigortasında %15, birleşik kasko sigortası ürünlerinde ise %5 oranında indirim hakkı kazanıyor. Söz konusu kampanyadan yararlanabilmek için Anadolu Hayat Emeklilik’te en az bir adet emeklilik sözleşmesi, yaşam teminatlı, karma veya birikimli hayat sigortası ya da gelir sigortanızın bulunduğunu belgelemeniz yeterli.

Kampanya sadece bununla da sınır değil. Anadolu Sigorta’dan en az bir adet sağlık, kasko veya konut sigortası bulunan kişiler ise, kampanya koşullarını sağlamaları halinde Anadolu Hayat Emeklilik’ten açtıracakları bireysel emeklilik hesabı için bir defaya mahsus 100 TL’lik ek katkı payı kazanıyor. Kampanyadan yararlanabilecek son tarih ise 31 Aralık 2016. 

Türkiye’nin Sigorta Sektöründeki Önde Gelen Kuruluşları

Türkiye’nin en köklü sigorta şirketleri arasında yer alan Anadolu Sigorta, yıllara varan tecrübesi ve herkes tarafından kabul edilen yüksek hizmet memnuniyeti ile dikkat çekiyor. Anadolu Sigorta’nın kasko, trafik, sağlık ve konut sigortası ürünlerine Sigortam.net ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik ise ülkemizde faaliyete başlayan ilk hayat sigortası şirketi olma özelliğini taşımaktadır. 1990 yılında faaliyetlerine başlayan Anadolu Hayat Emeklilik halen ülkemizde alanındaki en önemli şirketlerden birisi konumundadır. Bireysel Emeklilik Sistemi özellikle geçtiğimiz yıllarda devlet katkısı desteğinin de getirilmesiyle beraber ülkemizde huzurlu bir geleceğin yanı sıra, tasarruf yapmak isteyenlerin de ilgi odağı haline geldi. Bu süreçte Anadolu Hayat Emeklilik, bireysel emeklilik sisteminde en çok başvurulan kuruluşlardan biri oldu.

Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik Ürünleri Sigortam.net’te

Türkiye’nin online sigortacılıktaki ilk ve lider kuruluşu Sigortam.net ile Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik ürünlerine hızlıca ulaşabilirsiniz. 3 milyon mutlu müşteri gibi siz de sigorta sorgulama ile ya da 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat  kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, ihtiyacınız olan poliçeye veya geleceğiniz için en avantajlı bireysel emeklilik ürünlerine kolayca ulaşın.


Okumaya Devam Edin

BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) Kapsamı Nedir?

04 Nisan 2012 Çarşamba
Bireysel Emeklilik Sistemi, kısaca BES olarak tanımlanmış, uzun vadeli, risk dağıtımı esasına yönelik tasarruf etme amaçlı bir yatırım aracıdır. Kısa vadeli yatırımlar için kesinlikle önerilmez.

BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) Nedir?

04 Nisan 2012 Çarşamba

Bireysel emeklilik sistemi 18 yaş üstü, çalışan veya çalışmayan vatandaşların, emeklilik birikimlerini değerlendirebilecekleri bir sistemdir.

BES ile Nasıl Daha Çok Kazanılabilir?

11 Nisan 2012 Çarşamba
En doğru fon dağılımını oluşturmak uzun vadede en güvenilir yatırım araçlarından birine sahip olmanızı sağlayacaktır.