En Yüksek Devlet Katkısı Anadolu Hayat Emeklilik’te!

2013’te en yüksek devlet katkısı Anadolu Hayat Emeklilik katılımcılarının hesabına yüklendi. Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu, 2013 yılında katılımcılarının hesabına yatırılan devlet katkısının 275.9 milyon liraya ulaştığını açıkladı. Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)’ne olan ilginin gün geçtikçe arttığını vurgulayan Uğurlu, 2013’te sektör genelinde ödenen devlet katkısının 1 milyar 370 milyon TL’ye ulaştığına dikkat çekti.

Uğurlu, bireysel emeklilikte yatırılan aylık devlet katkısı tutarının Emeklilik Gözetim Merkezi verilerine göre, Aralık’ta 153,5 milyon TL ile rekor düzeye eriştiğini söyledi. Uğurlu, bu rakamın yaklaşık 33 Milyon TL’sinin Anadolu Hayat Emeklilik müşterilerine ait olduğunu vurguladı. Anadolu Hayat Emeklilik’i tercih eden katılımcıların hesabına yatan toplam devlet katkısı tutarının 276 milyon TL ve %20 pazar payı ile gerçekleştiğini belirten Uğurlu, bu rakamın sektörde ödenen en yüksek yıllık devlet katkısı tutarı olduğunu söyledi.

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Uğurlu, “Emeklilik Gözetim Merkezi tarafından açıklanan 21 Ocak 2014 tarihli son verilere göre, Şirketimiz fon büyüklüğünde 5 Milyar TL’yi aşan tek şirket durumunda. Katılımcılarımızın gösterdiği bu ilgi nedeniyle onlara çok teşekkür ediyoruz. Anadolu Hayat Emeklilik, 10. yılını tamamlayan ve ülkemizde tasarrufların büyütülmesinde öncü rol üstlenen BES’e olan inancını artırarak sürdürüyor” dedi. Ayrıca Uğurlu, 2014 yılında katılımcıların 13.230 TL tutara kadar, toplam 3.307,5 TL devlet katkısı almaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Var olan emeklilik kazancınızla birlikte ek bir kazanç daha sağlamak ve çalışırken yaşadığınız standardı korumaya yardımcı olmak için hemen Sigortam.net'ten bireysel emeklilik başvurusu yapın. Sigorta uzmanlarımıza 444 24 00 Sigorta Destek Hattı'ndan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL