%25 Devlet Katkısı, %75 Cardif Katkısı | BES | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

%25 Devlet Katkısı, %75 Cardif Katkısı

Bireysel Emeklilik Sistemi için devlet katkısı avantajının getirdiği hareketlilik, Cardif ile hız kazanacak.
 
BES vergi indirimi, 2013 yılı itibarıyle yüzde 25 devlet katkısı olarak değiştirilmişti. Bu şekilde Bireysel Emeklilik Sistemi büyük bir çıkış yakaladı. Bunu sürdürmek isteyen BNP Paribas Cardif Emeklilik ise yeni bir kampanya başlatarak, BES’e ilk defa dahil olanlara %75 prim katkısı yapacağını duyurdu.
 
%75 Hoşgeldin Katkısı adı ile duyurulan kampanya, ilk defa bireysel emeklilik ürünü alacak olanları kapsıyor. BNP Paribas Cardif Emeklilik’ten 16 Mayıs-16 Temmuz 2013 tarihleri arasında ilk defa bireysel emeklilik poliçesi alan kullanıcılardan, kredi kartı ile aylık 150 TL ve üzeri ödeme yapanlar, %75 katkı alacak. Kampanyaya göre bu kullanıcıların ödeyecekleri ilk primin %75’i, 200 TL’yi aşmamak kaydıyla BNP Paribas Cardif Emeklilik tarafından ödenecek.
 
 
Devlet katkısı avantajı ile Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olmak için www.sigortam.net adresinden BES Başvuru Formu doldurun, bilgilerinizi anlaşmalı sigorta şirketlerine iletelim. Sigorta şirketleri teklifleri ile ilgili size geri dönüş yapsınlar.

Benzer İçerikler

Bireysel Emeklilik Sistemi Değişiyor

Bireysel Emeklilik Sistemi'nde yeni bir sisteme geçildiğini aktaran Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, sistemde artık devlet katkı payı esasını getirdiklerini ifade etti.

Devamını Oku

%25 Devlet Katkısı, %75 Cardif Katkısı

Bireysel Emeklilik Sistemi’ne BNP Paribas Cardif ile dahil olanların birikimleri %25 devlet katkısı yanında %75 Cardif Katkısı ile değerlenecek.

Devamını Oku

Bireysel Emeklilik 25 Milyar TL’ye Ulaştı!

Emeklilik Gözetim Derneği Başkanı Yurtseven, Türkiye’de yeni BES konusunda 20 ile 25 milyar liralık fon büyüklüğüne ulaşıldığını açıkladı. 

Devamını Oku