%25 Devlet Katkısı, %75 Cardif Katkısı | BES | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

%25 Devlet Katkısı, %75 Cardif Katkısı

Bireysel Emeklilik Sistemi için devlet katkısı avantajının getirdiği hareketlilik, Cardif ile hız kazanacak.
 
BES vergi indirimi, 2013 yılı itibarıyle yüzde 25 devlet katkısı olarak değiştirilmişti. Bu şekilde Bireysel Emeklilik Sistemi büyük bir çıkış yakaladı. Bunu sürdürmek isteyen BNP Paribas Cardif Emeklilik ise yeni bir kampanya başlatarak, BES’e ilk defa dahil olanlara %75 prim katkısı yapacağını duyurdu.
 
%75 Hoşgeldin Katkısı adı ile duyurulan kampanya, ilk defa bireysel emeklilik ürünü alacak olanları kapsıyor. BNP Paribas Cardif Emeklilik’ten 16 Mayıs-16 Temmuz 2013 tarihleri arasında ilk defa bireysel emeklilik poliçesi alan kullanıcılardan, kredi kartı ile aylık 150 TL ve üzeri ödeme yapanlar, %75 katkı alacak. Kampanyaya göre bu kullanıcıların ödeyecekleri ilk primin %75’i, 200 TL’yi aşmamak kaydıyla BNP Paribas Cardif Emeklilik tarafından ödenecek.
 
 
Devlet katkısı avantajı ile Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olmak için www.sigortam.net adresinden BES Başvuru Formu doldurun, bilgilerinizi anlaşmalı sigorta şirketlerine iletelim. Sigorta şirketleri teklifleri ile ilgili size geri dönüş yapsınlar.

Benzer İçerikler

BES’ten 12 Bin Kişi Emekli Oldu!

Emeklilik Gözetim Merkezi (EGM)’nin Temmuz ayı bilgilerine göre Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)’ten 12 bin kişi emekli oldu.

Devamını Oku

Allianz’ın Sektördeki Liderliği Tescillendi

Allianz Türkiye bugüne kadar Türkiye'deki bir finansal kuruluşun aldığı en yüksek nota sahip olarak büyük bir başarıya imza attı.

Devamını Oku

BES’te Son Rakamlar Açıklandı

Bireysel emeklilikte %25 devlet katkısı ile yeni dönem başladı. Devlet katkısının etkisiyle Ocak’ta sisteme dahil olanların sayısıda bir önceki yıla göre 3 katına çıktı.
 

Devamını Oku