444 24 00
7/24 Yanınızdayız

BES Hesaplama Nasıl Yapılır?

Bireysel Emeklilik Sistemi mevcut kamu sosyal güvenlik (SGK) sisteminin tamamlayıcısı olarak kuruldu. Yasayla düzenlenmiş olan sistem, Hazine Müsteşarlığı ve Emeklilik Gözetim Merkezi tarafından denetleniyor. Sisteme üye olunduğunda yatırım yaptığınız fonlar Takas Bank güvencesinde saklanıyor.

Bu sistemle bireylerin çalışma yaşamı boyunca yaptıkları tasarufla emeklilik döneminde yaşamlarını rahat sürdürebilmeleri amaçlanıyor. BES sistemine katıldığınızda ekonomik durumunuz göz önüne alınarak bir ödeme planı oluşturuluyor.

Böylece, düzenli ve zorunlu bir tasarruf yaparak rahat bir geleceğin kapılarını aralarken, vergi avantajlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Sisteme katılmak için tek yapmanız gereken ise, şirketinizi seçmek. İşte bu noktada Sigortam.net yanınızda. Sadece kısa formumuzu doldurmanız yeterli.


Benzer İçerikler

BES Hakkında Yanlış Bilinenler

BES hakkında yanlış bilinenler sistemin avantajını değerlendirmenize engel olabiliyor. BES ile ilgili doğruları öğrenin, sisteme erkenden dahil olun!

Devamını Oku

5 Soruda Bireysel Emeklilik Hakkında Merak Edilenler

Bireysel emeklilik sistemini duymuş ancak tam anlayamamış olanlar için Bireysel Emeklilik Sistemi’ni sorularla anlattık.

Devamını Oku

BES’te Katılımcıların Elinde Olan Haklar

BES katılımcısı olarak haklarınız neler öğrenek emekliliğinizin keyfini yaşam standartlarınız düşmeden yaşayabilirsiniz.

 

Devamını Oku