BES Hesaplama Nasıl Yapılır? | BES | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

BES Hesaplama Nasıl Yapılır?

Bireysel Emeklilik Sistemi mevcut kamu sosyal güvenlik (SGK) sisteminin tamamlayıcısı olarak kuruldu. Yasayla düzenlenmiş olan sistem, Hazine Müsteşarlığı ve Emeklilik Gözetim Merkezi tarafından denetleniyor. Sisteme üye olunduğunda yatırım yaptığınız fonlar Takas Bank güvencesinde saklanıyor.

Bu sistemle bireylerin çalışma yaşamı boyunca yaptıkları tasarufla emeklilik döneminde yaşamlarını rahat sürdürebilmeleri amaçlanıyor. BES sistemine katıldığınızda ekonomik durumunuz göz önüne alınarak bir ödeme planı oluşturuluyor.

Böylece, düzenli ve zorunlu bir tasarruf yaparak rahat bir geleceğin kapılarını aralarken, vergi avantajlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Sisteme katılmak için tek yapmanız gereken ise, şirketinizi seçmek. İşte bu noktada Sigortam.net yanınızda. Sadece kısa formumuzu doldurmanız yeterli.


Benzer İçerikler

Bireysel Emeklilik Sisteminin Temel Unsurları

Bireysel Emeklilik Sisteminin temel unsurlarını öğrenin, sevdiklerinizi ve geleceğinizi güvence altına alın.

Devamını Oku

BES ile Daha Fazla Kazanın!

Karşılaştırmalı fiyat avantajını kısa zamanda sigorta sahibi olma imkanıyla birleştiren Sigortam.net ile BES'e dahil olun, BES ile daha fazla kazanın.

Devamını Oku

Bireysel Emeklilik için 8 Önemli Neden!

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) çalışan ya da çalışmayan 18 yaş üzeri herkesin kayıt olabileceği bir sistemdir. Bireysel emekliliğe katılarak birçok avantajdan yararlanabilir, rahat bir yaşam sürebilirsiniz.

Devamını Oku