BES ile Daha Fazla Kazanın!

BES diğer adıyla Bireysel Emeklilik Sistemi; uzun vadeli olarak tasarruf etme amaçlı bir yatırım sigorta türüdür. 

BES emekliliğinizle beraber düşen yaşam standartlarınızı destekleyerek rahat yaşam için destekleyici olur. Aynı zamanda BES yatırım fonu, katılımcıların ödedikleri katkı paylarının işletilmesi amacı ile oluşturulmuş bir mal varlığı türüdür. 

Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olmak için, tercih ettiğiniz bireysel emeklilik şirketi’ne gidebilir, emeklilik planı seçebilirsiniz. Emeklilik yatırım fonları içerisindeki alternatiflere ulaşabilir, farklı hizmetler alabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Bireysel Emeklilik Yatırım Araçları
 

 • Vadeli, vadesiz ve nakit mevduatları,
   
 • Hisse senetleri,
   
 • Kıymetli madenler ve gayrimenkule dayanan varlıklar,
   
 • Repo işlemleri,
   
 • Vadeli işlem ve opsiyonel sözleşmeler,
   
 • Para piyasası işlemleri,

Yatırım fonuna katılma belgeleri, olmak üzere bütün yatırım araçlarını barındıran ve onları aynı yerde toplayan bir yapıya sahiptir. Bu fonlardaki işletim kesintisi diğer fonlara oranla daha az kesintiye sahiptir.

Tüm bu avantajlar dışında BES katılımcısının kazanç oranını etkileyen en önemli unsurdan biri de, kurum vergi ödemelerinden muaf tutulmasıdır.

Kendiniz için uygun yatırımda karar veremiyorsanız Sigortam.net’e ulaşın, sadece 3 dakikada Bireysel Emeklilik Sistemi başvurusu yapın.

 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL