BES İle Geleceğinizi Güvence Altına Alın | Bireysel Emeklilik| Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Bireysel Emeklilik ile Geleceğinizi Güvence Altına Alın

Geleceğinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak hayatınızın ileriki dönemlerinde maddi sıkıntılarla boğuşmadan huzur içinde mi geçirmek istiyorsunuz?

İstediğiniz periyodlarda sizi sıkmadan yavaş yavaş ödeyerek birikim mi yapmak istiyorsunuz?

Ya da toplu paranızı gönül rahatlığıyla yatırmak ve karşılığında maaş almak mı istiyorsunuz? Öyleyse, Bireysel Emeklilik Sistemi tam da sizin aradığınız sistem. 

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Neden BES

BES içerdiği avantajlarla gün geçtikçe daha geniş kitlelerce tercih edilen bir sistem haline geliyor. Çünkü BES’ten  sadece çalışanlar değil aynı zamanda ev hanımları, öğrenciler dahil 18 yaşını tamamlamış herkes yararlanma imkanına sahip. Sisteme dahil olduğunuz zamandan itibaren bütçenizi zorlamayacak küçük ödemeler  yapar ve geleceğiniz için büyük birikimler yaratabilirsiniz. BES’te ödeme yaparken aynı zamanda devlet katkısı da alırsınız. Buna göre yatırdığınız katkı payı tutarının %25’i kadar ek bir tutar devlet katkısı olarak emeklilik sözleşmesine bağlı ayrı bir hesapta biriktirilir ve yatırıma yönlendirilir. Böylece yatırımlarınız daha hızlı büyümüş olur.

Bütün bu avantajlarıyla birlikte BES ile;

  • Daha rahat bir emeklilik fırsatı yakalayabilir,
  • Birikimlerinizin, yatırım fonlarında profesyonellerce yönetilmesini sağlayabilir
  • Vergi avantajlarından faydalanabillir
  • İsteğe göre ödeme planı oluşturabilir
  • İstediğiniz emeklilik şirketi ile çalışabilir
  • Paranızı batmadan değerlendirebilirsiniz.

Siz de Bireysel Emeklilik Sistemi ile bu avantajlarından yararlanmak, akıllı bir yatırım yapmak ve geleceğinizi güvence altına almak istiyorsanız hemen Sigortam.net’i ziyaret edin, bireysel emeklik başvurusu ile huzurlu bir hayata ilk adımınızı atın.


Benzer İçerikler

BES Stopaj Kesintisi İadelerindeki Gelişmeler

Bireysel emeklilik sisteminden ayrılanların, ana parası üzerinden kesilen stopaj kesintilerinin geri ödemeleri tamamlandı.

Devamını Oku

730 Bin Kişi Allianz Hayat ve Emeklilik’te

Allianz Türkiye, 2014 yılı finansal bilançosunu Zorlu Center'da yaptığı görkemli bir toplantı ile açıkladı. Toplantıda katılımcılar için bir de sürpriz vardı. 

Devamını Oku

Allianz’ın Sektördeki Liderliği Tescillendi

Allianz Türkiye bugüne kadar Türkiye'deki bir finansal kuruluşun aldığı en yüksek nota sahip olarak büyük bir başarıya imza attı.

Devamını Oku