444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Bireysel Emeklilik ile Geleceğinizi Güvence Altına Alın

02 Eylül 2015

Geleceğinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak hayatınızın ileriki dönemlerinde maddi sıkıntılarla boğuşmadan huzur içinde mi geçirmek istiyorsunuz?

İstediğiniz periyodlarda sizi sıkmadan yavaş yavaş ödeyerek birikim mi yapmak istiyorsunuz?

Ya da toplu paranızı gönül rahatlığıyla yatırmak ve karşılığında maaş almak mı istiyorsunuz? Öyleyse, Bireysel Emeklilik Sistemi tam da sizin aradığınız sistem. 

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Neden BES

BES içerdiği avantajlarla gün geçtikçe daha geniş kitlelerce tercih edilen bir sistem haline geliyor. Çünkü BES’ten  sadece çalışanlar değil aynı zamanda ev hanımları, öğrenciler dahil 18 yaşını tamamlamış herkes yararlanma imkanına sahip. Sisteme dahil olduğunuz zamandan itibaren bütçenizi zorlamayacak küçük ödemeler  yapar ve geleceğiniz için büyük birikimler yaratabilirsiniz. BES’te ödeme yaparken aynı zamanda devlet katkısı da alırsınız. Buna göre yatırdığınız katkı payı tutarının %25’i kadar ek bir tutar devlet katkısı olarak emeklilik sözleşmesine bağlı ayrı bir hesapta biriktirilir ve yatırıma yönlendirilir. Böylece yatırımlarınız daha hızlı büyümüş olur.

Bütün bu avantajlarıyla birlikte BES ile;

  • Daha rahat bir emeklilik fırsatı yakalayabilir,
  • Birikimlerinizin, yatırım fonlarında profesyonellerce yönetilmesini sağlayabilir
  • Vergi avantajlarından faydalanabillir
  • İsteğe göre ödeme planı oluşturabilir
  • İstediğiniz emeklilik şirketi ile çalışabilir
  • Paranızı batmadan değerlendirebilirsiniz.

Siz de Bireysel Emeklilik Sistemi ile bu avantajlarından yararlanmak, akıllı bir yatırım yapmak ve geleceğinizi güvence altına almak istiyorsanız hemen Sigortam.net’i ziyaret edin, bireysel emeklik başvurusu ile huzurlu bir hayata ilk adımınızı atın.


Okumaya Devam Edin

Bireysel Emeklilik Sistemi Değişiyor

18 Nisan 2012 Çarşamba
Bireysel Emeklilik Sistemi'nde yeni bir sisteme geçildiğini aktaran Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, sistemde artık devlet katkı payı esasını getirdiklerini ifade etti.

BES, Sağladığı Şeffaflıkla Tüketiciyi Koruyan Bir Sistem

19 Nisan 2012 Perşembe
Axa Sigorta Başkan (Hayat ve Emeklilik) ve İcra Kurulu Üyesi Olgun Küntay, Bireysel Emeklilik Sistemi’nin sağladığı şeffaflık, esneklik ve şirketler arasında geçiş serbestisi özelliğiyle, finansal ürünler arasında tüketici haklarını üst seviyede gözeten bir yaklaşım getirdiğini söyledi.

Vatandaş Bireysel Emekliliği Keşfetti

26 Nisan 2012 Perşembe
Bireysel emeklilik sistemine (BES) getirilecek yeni düzenlemeler 17 Nisan 2012 tarihinde Ali Babacan tarafından açıklandı. Konuyla ilgili yorumlarımıza geçmeden önce gelin isterseniz bu düzenlemelerin neler olacağına bir göz atalım.