Bireysel Emeklilik ile Geleceğinizi Güvence Altına Alın

Geleceğinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak hayatınızın ileriki dönemlerinde maddi sıkıntılarla boğuşmadan huzur içinde mi geçirmek istiyorsunuz?

İstediğiniz periyodlarda sizi sıkmadan yavaş yavaş ödeyerek birikim mi yapmak istiyorsunuz?

Ya da toplu paranızı gönül rahatlığıyla yatırmak ve karşılığında maaş almak mı istiyorsunuz? Öyleyse, Bireysel Emeklilik Sistemi tam da sizin aradığınız sistem. 

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Neden BES

BES içerdiği avantajlarla gün geçtikçe daha geniş kitlelerce tercih edilen bir sistem haline geliyor. Çünkü BES’ten sadece çalışanlar değil aynı zamanda ev hanımları, öğrenciler dahil 18 yaşını tamamlamış herkes yararlanma imkanına sahip. Sisteme dahil olduğunuz zamandan itibaren bütçenizi zorlamayacak küçük ödemeler yapar ve geleceğiniz için büyük birikimler yaratabilirsiniz. BES’te ödeme yaparken aynı zamanda devlet katkısı da alırsınız. Buna göre yatırdığınız katkı payı tutarının %25’i kadar ek bir tutar devlet katkısı olarak emeklilik sözleşmesine bağlı ayrı bir hesapta biriktirilir ve yatırıma yönlendirilir. Böylece yatırımlarınız daha hızlı büyümüş olur.

Bütün bu avantajlarıyla birlikte BES ile;

  • Daha rahat bir emeklilik fırsatı yakalayabilir,
  • Birikimlerinizin, yatırım fonlarında profesyonellerce yönetilmesini sağlayabilir
  • Vergi avantajlarından faydalanabillir
  • İsteğe göre ödeme planı oluşturabilir
  • İstediğiniz emeklilik şirketi ile çalışabilir
  • Paranızı batmadan değerlendirebilirsiniz.

Siz de Bireysel Emeklilik Sistemi ile bu avantajlarından yararlanmak, akıllı bir yatırım yapmak ve geleceğinizi güvence altına almak istiyorsanız hemen Sigortam.net’i ziyaret edin, bireysel emeklik başvurusu ile huzurlu bir hayata ilk adımınızı atın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL