Sektörel Haberler


Çalışanlara Otomatik Bireysel Emeklilik Şartı Geliyor

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, çalışanların otomatik olarak bireysel emeklilik sistemine dahil olacakları bir sistem üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Devamını Oku

Asgari Ücret %25 Devlet Katkısı Miktarını Etkileyecek mi?

Asgari ücretin 1300 TL'ye yükselmesi haberi bireysel emeklilik sistemine dahil olan yaklaşık 6 milyon kişiye umut oldu. Peki asgari ücret artışı sonrası devlet katkısı da artacak mı?

Devamını Oku

Doğu’da Bireysel Emeklilik Sistemi’ne Yoğun İlgi

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde son 2.5 yıl içerisinde bireysel emeklilik sistemine yapılan başvuru %70 oranını geçti. Ancak bölgedeki potansiyele henüz ulaşılamadı.

Devamını Oku

Anadolu Hayat’tan Ömür Boyu Emeklilik Açıklaması

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Uğur Erkan, 1 Ekim'de uygulamaya girecek bireysel emeklilikte ömür boyu maaş seçeneği ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Devamını Oku

Bireysel Emeklilikte Tırmanışa Devam

Emeklilik Gözetim Merkezi’nin son dönem verilerine göre emeklilik sistemine katılanların sayısı artarak 5.714.199 kişiyi buldu

Devamını Oku

Allianz’ın Sektördeki Liderliği Tescillendi

Allianz Türkiye bugüne kadar Türkiye'deki bir finansal kuruluşun aldığı en yüksek nota sahip olarak büyük bir başarıya imza attı.

Devamını Oku

Bireysel Emeklilik’te Yeni Dönem Ekim’de Başlıyor

Son yıllarda büyük bir ilgi gören bireysel emeklilik sisteminin gerçek bir emeklilik modeli olması için yapılacak düzenlemeler 1 Ekim'den itibaren yürürlüğe girecek.

Devamını Oku

Bireysel Emeklilik Büyüyor

Geleceğini garanti altına almak ve ileriki yıllarını planlamak isteyenlerin her geçen gün daha da çok ilgi gösterdiği bireysel emeklilik sisteminin fon büyüklüğü Temmuz ayı itibariyle 39.064,0 milyon TL’ye ulaştı.

Devamını Oku

730 Bin Kişi Allianz Hayat ve Emeklilik’te

Allianz Türkiye, 2014 yılı finansal bilançosunu Zorlu Center'da yaptığı görkemli bir toplantı ile açıkladı. Toplantıda katılımcılar için bir de sürpriz vardı. 

Devamını Oku

Bireysel Emeklilik ile Geleceğinizi Güvence Altına Alın

Huzurlu ve güvenli bir geleceğin yolu bireysel emeklilikten geçiyor. İşte Bireysel Emeklilik Sistemi’nin avantajları. 

Devamını Oku

Bireysel Emeklilik Sistemi’ne Katılmak İçin 10 Neden

Vatandaşların son yıllarda yoğun bir ilgi gösterdiği Bireysel Emeklilik Sistemi'nin yıldızı %25 devlet katısı ve diğer avantajları ile giderek parlamaya devam ediyor.

Devamını Oku

Bireysel Emeklilere Ömür Boyu Maaş

Geleceğini güvence altına almak isteyenlerin son yıllarda büyük bir ilgi gösterdiği Bireysel Emeklilik Sistemi ile ilgili önemli değişiklikler kapıda. 

Devamını Oku
Daha Fazla Göster test