444 24 00
7/24 Yanınızdayız

14 Şubat’ta Sevgiliye Alınacak En Güzel Hediyeler!

05 Şubat 2014


14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Sevgilinize ne hediye alacağınız konusunda kararsız mısınız?

Herkes sevdiğine en özel hediyeyi vermek ister fakat nasıl bir hediye alınacağı sorusu en büyük derttir.

Bu özel günde sevgiliye ne hediye alınacağı, nasıl sürprizler yapılacağı kafalarda soru işareti olarak dolaşıyor.

İşte bu kararsızlığınızı çözmek ve hayatınızın en özel insanına en özel neler hediye edebileceğinizle ilgili tüyolar paylaştık.

Bireysel Emeklilik Sistemine bugün katılın, %25 devlet katkısından faydalanın!

Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri
 

 • Beraber çekilmiş fotoğraflarınızdan oluşan bir albüm hediye edebilirsiniz. Albüme baktıkça anılarınız hep taze kalır. Bu mutlu anlarınızı tekrar yaşarsınız.
   
 • Yine resimlerinizden oluşan bir takvim yaptırabilirsiniz. Her aya o ayı anlatan bir resim ekleterek iş yerinde ya da baş ucunda yani en yakınında olmasını sağlayabilir, baktıkça onu gülümsetebilirsiniz.
   
 • Çok gitmek istediği bir tiyatro, sinema, konser vs. bileti satın alabilir, hatta beraber giderek bu mutlu anını paylaşabilirsiniz.
   
 • İkinizinde zamanı varsa eğer, hep gitmek istediği bir tatil rezervasyonu yaptırarak, birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
   
 • İlgi alanlarına yönelik bir hediye onu çok mutlu edecek, hem de o konuda kendisini desteklediğiniz için size güveni artacaktır. Örneğin, gitar çalmayı seviyorsa, almak istediği bir gitar modelini ona hediye edebilirsiniz.
   
 • Her zaman üzerinde taşıyacak bir aksesuarı satın alabilirsiniz. Örneğin bu bir atkı olabilir. Hatta kendiniz bile örerek ona ne kadar değer verdiğinizi hissettirebilirsiniz.
   
 • Gazetelerde yayınlanan aşk ilanlarından bir tane de siz verebilir, onu gülümsetebilirsiniz.
   
 • Sevdiğiniz için bireysel emeklilik satın alabilir, geleceğini güvence altına alabilirsiniz.
   

Var olan emeklilik kazancınızla birlikte ek bir kazanç daha sağlamak ve çalışırken yaşadığınız standardı korumaya yardımcı olmak için hemen Sigortam.net'ten bireysel emeklilik başvurusu yapın. Sigorta uzmanlarımıza 444 24 00 Sigorta Destek Hattı'ndan 7/24 ulaşabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) Kapsamı Nedir?

04 Nisan 2012 Çarşamba
Bireysel Emeklilik Sistemi, kısaca BES olarak tanımlanmış, uzun vadeli, risk dağıtımı esasına yönelik tasarruf etme amaçlı bir yatırım aracıdır. Kısa vadeli yatırımlar için kesinlikle önerilmez.

BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) Nedir?

04 Nisan 2012 Çarşamba

Bireysel emeklilik sistemi 18 yaş üstü, çalışan veya çalışmayan vatandaşların, emeklilik birikimlerini değerlendirebilecekleri bir sistemdir.

BES'ten Nasıl Emekli Olunur?

11 Nisan 2012 Çarşamba
Bireysel emeklilik ile nasıl emekli olunacağına dair bilgileri sayfamızdan alabilirsiniz.