Sigortam.net'ten Kaskoda %45'e Varan Fiyat Avantajı | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net’e Bakın Kaskoda %45’e Varan Fiyat Avantajını Kaçırmayın!

Sigortam.net'in Kadir İnanır'lı Reklamı (39 sn)

Türk sinemasının önemli aktörü Kadir İnanır, en uygun sigortanın Sigortam.net'te bulunduğunun altını çiziyor. Sigortam.net'ten kasko alanların %45'e varan fiyat avantajından faydalandıklarına dikkat çekerek, Sigortam.net'e bakmadan sigorta alınmayacağını vurguluyor.

Sigortam.net'ten kasko teklifi almak için hemen kasko hesaplama yapın, en uygun kaskoya kolayca ulaşmanın keyfini çıkarın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Diğer reklamlarımızı izlemek için tıklayın.

 


Benzer İçerikler

Güneş Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Türkiye’nin değerleri var. Değerlerinizi geleceğe taşımak için güneşin gücü hep yanınızda. Güneş Sigorta ‘Değerlerimizin Sigortası’

Devamını Oku

Suzuki Swift Kasko Sigortası

En iyi sigorta şirketlerinden Suzuki Swift sigortası teklifi alın.  Suzuki Swift kasko fiyatlarını karşılaştırın.  %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın! Bütçenize en uygun Suzuki Swift sigortasını satın alın.    Suzuki Swift Kasko Sigortası  Suzuki Swiftmodel aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.     Suzuki Swift Hakkında Gösterge paneli yakıt tüketimi ve kalan yakıta bağlı olarak sürüş menzili gibi gerekli bilgileri sürücüye […]

Devamını Oku

Kasko Genel Şartları

Kasko sigortası kapsamında sigorta şirketinizin hangi hasarları karşılayacağı Kasko Genel Şartları’nda belirtilir. Kasko Genel Şartları hakkında bilmeniz gerekenler Sigortam.net’te.

Devamını Oku