BMW 5 Serisi Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

BMW 5 Serisi Trafik Sigortası

Son 30 günde 29.935 kişi trafik sigortası teklifi alarak %45'e varan fiyat avantajı yakaladı. 

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

BMW 5 Serisi model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun BMW 5 Serisi trafik sigortasını satın alın.

En Uygun BMW 5 Serisi Trafik Sigortası!

En uygun BMW 5 Serisi trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te  

  • Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin BMW 5 Serisi trafik sigortası tekliflerini görün.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın. 
  • Bütçenize en uygun BMW 5 Serisi sigortasını satın alın. 
  • Taksitli ödeme fırsatından yararlanın. 
  • BMW 5 Serisi Trafik Sigortası

 

BMW 5 Serisi model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın. 

Teklif formunu doldururken BMW 5 Serisi model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

BMW 5 Serisi Hakkında

Tasarruflu lüks, ekonomik performans, 6.2 lt/100 km’de 245 bg’ye varan değerlerle, BMW sıralı altı silindirli dizel motorlar; hem günümüzün hem de geleceğin yeni mükemmellik standartlarını belirlemektedir. 140 gr/km’den daha düşük bir CO?oranı, çoğu sedan için geleceğin hedefidir. BMW 520d’deki dört silindirli dizel motor ise, tıpkı diğerlerinde olduğu gibi yüksek performans sergiler. Sekiz ileri otomatik şanzıman Steptronik sadece inanılmaz derecede yumuşak geçiş sağlamakla ve yüksek hızlarda arka plan gürültüsünü azaltmakla kalmaz, yakıt tüketimini de önemli oranda düşürür.