BNP Sigorta | Sigorta Şirketleri | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

BNP Sigorta

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

BNP Paribas grubunun sigorta birimi olan BNP Sigorta, 2008 yılından bu yana Türk sigortacılık sektöründe yer almakta, sigorta şirketleri arasında konumunu korumaktadır. Bireysel kredi koruma ve hayat sigortası alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 

BNP Sigorta Hakkında

2010 yılı itibarıyla müşterilerine bireysel emeklilik ürünlerini de sunabilir hale gelen BNP Paribas Cardif Türkiye emeklilik, hayat sigortacılığı ve elementer sigorta ürünlerine dair üç lisansı olan bir şirkettir. 

BNP Paribas Cardif Türkiye geniş ürün portföyü ve uluslararası vizyonu ile kısa sürede pazarda kapsamlı hizmet veren bir sigorta platformu haline gelmiştir.

Genel Müdürlüğü İstanbul'da bulunan BNP Paribas Cardif Emeklilik’in ; İstanbul (5), Ankara, Antalya, Adana, Gaziantep, İzmir, Trabzon ve Bursa'da bölge müdürlükleri, direkt satış ekibi ve 70’e yakın acentesi mevcuttur, TEB ile yapılan münhasırlık anlaşması çerçevesinde 500’e yakın TEB şubesi ile müşterilerine ürünlerini sunmaktadır.

BNP Sigorta benzeri çeşitli sigorta çeşitlerini bir araya getiren Sigortam.net ile farklı şirketlerin sigorta fiyat teklifleri arasında karşılaştırma yapın, online sigorta kolaylığı ile sigorta sahibi olun. 

Dilerseniz 7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattını arayın, sigorta sürecini hızlıca tamamlayın.