Kasko veya Trafik Sigortasına, 30 TL’lik Akaryakıt ya da Otogaz Hediye!

Sigortam.net’ten aldığın Kasko veya Trafik Sigortası, akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerli 30 TL BP Club puan kazandırıyor!

Kasko veya Trafik Sigortanı, Sigortam.net’ten En İyi Fiyat ile alırken, bp’den yakıt kazanma fırsatını kaçırma!

Son Gün: 29 Aralık 2020

Poliçelerini alırken kampanyaya katılmayı unutma!

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

1. Kampanya 10.07.2020 – 29.12.2020 tarihleri arasında sadece Sigortam.net internet sitesinden ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan alınan Kasko veya Trafik Sigortası poliçelerinde geçerlidir.
2. Kampanyaya katılmak için satın alma adımında kampanya katılımının seçilmesi gereklidir. Sonradan katılım sağlanamaz.
3. Kampanyaya aynı telefon numarası ve aynı plakalı araç için 1 defa katılım yapılabilir. Aynı araç için alınan Kasko ve Trafik Sigortası alımlarında 1 adet katılım hakkı sağlanır.
4. Kampanya kapsamında alınacak Trafik Sigortası poliçesi için BP’de geçerli 30 TL değerinde BP Club puanı hediye edilecektir.
5. Sigortam.net tarafından gönderilecek kampanya kodunun geçerli olması için SIGORTAM yazıp aralarında boşluk bırakarak Kampanya Kodu, Ad, Soyad ve Plaka bilgilerinin SMS ile 2802‘e gönderilmesi ve dönüş SMS’inde talep edildiği takdirde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında kişisel verilerinin işlenmesine izin vermiş olmaları gerekmektedir. BP Club üyesi olmayanlar, katılım SMS’i göndermeleri ve KVKK kapsamında kişisel verilerinin işlenmesine izin vermeleri ile birlikte hem BP Club üyeliği oluşturulacak hem de 30 TL değerinde puan yüklenmiş olacaktır.
6. Kampanyaya SMS ile katılım için son tarih 5 Ocak 2021’dir. 6 Ocak 2021 itibariyle SMS ile katılım yapılmamış kampanya kodları geçersiz olacaktır. SMS gönderimleri, müşterinin mevcut operatörü tarafından ücretlendirilir.
7. Kazanılan puanlar kampanya katılımından itibaren 31 Ocak 2021 tarihine kadar BP Club Kart Sadakat Programı kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarında sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında harcanabilecektir.
8. Kampanya müşteri GSM no bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecektir.
9. Sigortam.net ve BP kampanya kurallarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
10. Kampanya katılımı 25.000 adet ile sınırlıdır.
11. Kampanya Kodları stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya sona erdirilecektir.
12. Bu kampanya Sigortam.net ve BP`nin başka kampanyaları ile birleştirilemez.

 

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL