Kasko veya Trafik Sigortasına, 30 TL'lik Akaryakıt ya da Otogaz Hediye!

Sigortam.net’ten Kasko veya Trafik Sigortasını alanlar, bp’den 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımına 30 TL BP Club puan kazanıyor! 

Kasko veya Trafik Sigortanı, Sigortam.net’ten En İyi Fiyat Garantisi ile alırken, bp’den hediye yakıt kazanma fırsatını kaçırma!

Poliçelerini alırken kampanyaya katılmayı unutma!

Kampanyaya Katılın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Katılım Koşulları
+
 1. Bu kampanya 25 Ocak – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında, Sigortam.net internet sitesinden ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan alınan Kasko veya Trafik Sigortası poliçelerinde geçerlidir. 
 2. Kampanyaya katılmak için satın alma adımında kampanya katılımının seçilmesi gereklidir. Sonradan katılım sağlanamaz.
 3. Kampanya, Sigortam.net’ten daha önce alınmış poliçelerin yenilemelerinde de geçerlidir.
 4. Kampanyaya aynı telefon numarası ve aynı plakalı araç için toplamda 2 defa katılım yapılabilir. Aynı araç için alınan Kasko ve Trafik Sigortası alımlarında 1 adet katılım hakkı sağlanır.
 5. Kampanyaya katılabilmek ve 30 TL değerinde bp club puanı kazanabilmek için Sigortam.net’ten kasko veya trafik sigortası satın alınması (bu koşulu sağlayan müşterilere ilgili işlem sonrasında Sigortam.net tarafından kampanya kodu SMS ile gönderilecektir) ve sonrasında ise bp club üyeliği ile bp istasyonlarından tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımı yapılması gerekmektedir.
 6. Kampanyadan faydalanmak isteyen ve kampanya koduna sahip müşterilerin SIGORTAM yazıp Kampanya Kodu, Ad, Soyad ve Plaka bilgilerini aralarında boşluk bırakarak SMS ile 2802‘e göndermesi ve dönüş SMS’inde talep edildiği takdirde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında kişisel verilerinin işlenmesine izin vermiş olmaları gerekmektedir.
 7. BP Club üyesi olmayanlar, katılım SMS’i göndermeleri ve KVKK kapsamında kişisel verilerinin işlenmesine izin vermeleri ile birlikte BP Club üyelikleri oluşturulacak ve bu üyelik ile yapacakları tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alımından sonra 30 TL değerindeki bp club puanları yüklenmiş olacaktır.
 8. Kampanyaya katılım için son tarih 31 Temmuz 2021’dir.
 9. 1 Eylül 2021 itibariyle kullanılmamış kampanya kodları geçersiz olacaktır.
 10. SMS gönderimleri, müşterinin mevcut operatörü tarafından ücretlendirilir. Kazanılan puanlar kampanya katılımınından itibaren 31 Ağustos 2021 tarihine kadar BP Club Kart Sadakat Programı kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarında sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında harcanabilecektir. 100 puan 1 TL değerinde harcanabilir.
 11. 31 Ağustos 2021 tarihine kadar kullanılmayan puanlar silinir.
 12. Kampanya ilk 50.000 müşteri ile sınırlıdır.
 13. Kampanya müşteri GSM no ve plaka bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecektir.
 14. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 15. BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.
 16. BP ve Sigortam.net kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 17. Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.bpclubcard.com üzerinden, sigortam.net websitesi veya 0850 250 2400 no’lu sigortam.net müşteri hizmetlerinden ulaşılabilir.