444 24 00
7/24 Yanınızdayız

ChemOrbis Plastik Sektörünün Global İş Ağı

04 Mart 2013

ChemOrbis.com, 2001’den beri plastik sektörüne hizmet veren global iş ağıdır. Hâlihazırda İstanbul’daki merkez ofis dışında Milano, Moskova, Şanghay, Miami, Kuala Lumpur ve Kahire’de ofisleri bulunan ChemOrbis’in bugün itibariye yaklaşık %90’ı Türkiye dışından olmak üzere dünyanın her tarafından 60.000’den fazla üyesi bulunmaktadır.
 

Türkçe, İngilizce, Çince, İtalyanca ve Arapça dillerinde hizmet veren ChemOrbis, Çin, Güney Doğu Asya ve Hindistan, İtalya, Türkiye, Ortadoğu, Kuzey ve Batı Afrika pazarlarını günlük olarak takip etmekte, günlük plastik hammadde fiyatları, kapsamlı haftalık PP, PVC, PE, PS, ABS, PET analizleri, fiyat indeksleri ve güncel plastik haberleri sunmaktadır. ChemOrbis Piyasa Bilgisi ve Analiz Araçları, piyasa oyuncularının doğru ticaret stratejileri belirlemelerine ve müzakere güçlerini arttırmalarına yardımcı olarak daha karlı ticaret yapabilmelerini sağlamaktadır.
 
Tüm ChemOrbis servislerinin merkezinde sürekli büyüyen bu sektörel camia vardır. Plastik ve kimya sektöründe yer alan alan alıcılar, satıcılar, distribütörler ve tüccarların yanı sıra bu sektöre yönelik profesyonel hizmet sağlayıcıları (Nakliye, lojistik, gümrükleme, sigorta, bankacılık, finansman, gözetim, insan kaynakları, danışmanlık vb.), yatırım malları sağlayıcıları (makine, ekipman ve teçhizat, vb.), plastikten mamul son ürün (film, torba,boru, profil, levha,vb.) üreticileri de ChemOrbis üyeleri arasında yer almaktadır. 60,000’den fazla doğrulanmış ve güvenilir üye firma, satın alma ve satış kararlarını gerçekleştirirken ChemOrbis’in plastik e-ticaret platformu’nu kullanarak en doğru zamanda potansiyel iş ortaklarına hızlı ve verimli bir şekilde ulaşmaktadır.
ChemOrbis sektör oyuncularını fiziksel olarak bir araya getiren konferanslar düzenlemektedir. Bu konferanslarda yapılan sunumlar ile sektöre ilişikin önemli haber, gelişme ve beklentileri uzmanların yaptığı sunumlardan öğrenen katılımcılar, aynı zamanda dünyanın dört bir tarafından gelen potansiyel iş ortakları ile işbirliği imkanlarını değerlendirebilmektedirler. Hali hazırda Asya , Türkiye ve İtalya ‘da olmak üzere yılda üç kez uluslararası plastik etkinlikleri düzenlenmektedir.
 
ChemOrbis’in 2011 yılı ile itibarı ile başlattığı bir diğer hizmeti ise Plastik Sektörüne yönelik Almanak yayınıdır. ChemOrbis Plastik Sektörü Almanakları içerdiği önemli fiyat verileri sebebiyle uzun süre referans olma özelliğini taşır ve ücretsiz olarak ChemOrbis üyelerine dağıtılır.


ChemOrbis Global Plastik Piyasa Bilgisi ve Tedarik İhtiyaçları için Tek Adres

 
ChemOrbis plastik sektöründe karlı iş yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunar.
 
• Piyasa Bilgisi : Fırsatlardan ve tehditlerden haberdar olun, doğru alım satım kararları verin
• Analiz Araçları : ChemOrbis fiyat arşivine ulaşarak grafiksel analizler yapın
• Ticaret Araçları : Global ve rafine bir camiaya ulaşarak hızlı ve etkin alım satım yapın
• Etkinlikler : Yeni iş ortaklıkları geliştirin, piyasadaki son gelişmelerden haberdar olun
• Reklam : Firmanızı tanıtın, marka imajınızı kuvvetlendirin
• Almanak : Plastik Sektörüne yönelik Almanak yayınlarını takip edin, tüm yılın özetine tek bir referanstan ulaşın
 

Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.