Chevrolet Lacetti Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Chevrolet Lacetti Trafik Sigortası

Son 30 günde 29.935 kişi trafik sigortası teklifi alarak %45'e varan fiyat avantajı yakaladı. 

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

Chevrolet Lacetti model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Chevrolet Lacetti trafik sigortasını satın alın.

En Uygun Chevrolet Lacetti Trafik Sigortası! En uygun Chevrolet Lacetti trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te  

  • Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin Chevrolet Lacetti trafik sigortası tekliflerini görün.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın. 
  • Bütçenize en uygun Chevrolet Lacetti sigortasını satın alın. 
  • Taksitli ödeme fırsatından yararlanın. 

 

Chevrolet Lacetti Trafik Sigortası

Chevrolet Lacetti model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın. 

Teklif formunu doldururken Chevrolet Lacetti model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

 

Chevrolet Lacetti Hakkında

Lacetti modeli Chevrolet’in Daewoo tabanlı modellerinden en uzun süre satışta kalan modelidir. 2004 de ülkemizde çeşitli donanım özellikleri ile satışa sunulan Lacetti iyi bir satış rakamı yakalamıştır. Üzerinde bulunan standart donanım karşılığı ödediğiniz tutar kullanıcısını fazlasıyla memnun ederek tam anlamı ile fiyat/performans aracı olduğunu söylemek mümkündür. Lacetti modeli 2011 ikinci yarısına kadar satışta kalmıştır. Son olarak piyasada 1.4 SE HB, 1.6 WTCC HB ve 1.6 SW modelleri ile satılan Lacetti’nin şuan 0 km olarak ülkemizde satışı bulunmamaktadır.