Citroen C4 Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Citroen C4 Trafik Sigortası

Son 30 günde 29.935 kişi trafik sigortası teklifi alarak %45'e varan fiyat avantajı yakaladı. 

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

Citroen C4 model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Citroen C4 trafik sigortasını satın alın.

En Uygun Citroen C4 Trafik Sigortası!

En uygun Citroen C4 trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te   

  • Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin Citroen C4 trafik sigortası tekliflerini görün.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın. 
  • Bütçenize en uygun Citroen C4 sigortasını satın alın. 
  • Taksitli ödeme fırsatından yararlanın. 

 

Citroen C4 Trafik Sigortası

Citroen C4 model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası poliçesi yaptırmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın. 

Teklif formunu doldururken Citroen C4 model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

 

Citroen C4 Hakkında

İster şehir içinde ister uzun yolda, üstün güvenlik ve fren sistemleriyle donatılan yeni Citroen C4 rahatlık ve huzur yaşatmaktadır. “Yeni MicroHybride Teknolojisi, e-HDİ tasarımı çevre duyarlılığı ile bütünleştirmeyi ön planda tutmaktadır. Standart bir HDİ motorla otomatik şanzımanı (MCP) ve Stop/Start teknolojisini birleştiren e-HDİ, kırmızı ışık, trafik sıkışıklığı ve bunun gibi nedenler dolayısıyla otomobilin durduğu her noktada eğer koşullar uygunsa motorun da durmasını ve gerektiğinde fark edilmeksizin yeniden çalışmasını sağlayarak yakıt tüketimi ve karbondioksit emisyonunu azaltır.