DASK 3. Kısa Film Yarışması Sonuçlandı | Dask Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

DASK 3. Kısa Film Yarışması Sonuçlandı

HaberTürk
 
Ankara Üniversitesi'nden Uğur Ferhat Korkmaz birinci oldu
 
Doğal Afet Sigortaları Kurumu’nun (DASK)Depremi Kaderine Bırakma!” temalı 3. Kısa Film Yarışması sonuçlandı.
 
Üniversitelerin iletişim ve güzel sanatlar fakültelerinde eğitim gören öğrencilere yönelik yarışmada, Ankara Üniversitesi’nden Uğur Ferhat Korkmaz “Tükenmez Kalemler” filmiyle birinci, Akdeniz Üniversitesi’nden Mesut Zümre “Saksı” filmiyle ikinci, Ege Üniversitesi’nden Kerem Altın “Çağrı” filmiyle üçüncü oldu.
 
Yarışmada birinci MacBook Pro ve Sony HXR MC2000E kamera, ikinci MacBook Pro, üçüncü iMac’le ödüllendirilecek. DASK Yönetim Kurulu Başkanı Selamet Yazıcı yarışmanın gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti belirterek “Üç yıldır düzenli devam eden yarışmamızı her seferinde biraz daha geliştirmek ve daha çok öğrenciye ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Gelen talepler doğrultusunda, önümüzdeki yıllarda yarışmanın kapsamını genişletmeyi hedefliyoruz” dedi.

 


Benzer İçerikler

Zorunlu Deprem Sigortasında Tarife Değişti. Peki Yeni Rakamlar Ne Zaman Yürürlüğe Giriyor?

Düzenleme, 1 Ocak 2011'de yürürlüğe girecek. 2000'de yayımlanan Zorunlu Deprem Sigortası Tarife ve Talimatı da yürürlükten kaldırıldı. 

Devamını Oku

Deprem Yolda !

DASK ve Boğaziçi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü işbirliği ile ?Deprem Yolda? Projesi kapsamında bilgilendirme çalışması yapılacak.

Devamını Oku

DASK TIR’ı Sosyal Sorumlulukta Dünya Finaline Çıktı

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK), Fay Hatları TIR’ı projesiyle Sabre Awards’un Finansal Hizmetler kategorisinde finale kaldı.

Devamını Oku